•  

Magnis 2019/20

Black Crows
3662481031699

Magnis 2019/20

Black Crows

Juniorský model black crows magnis pro nastupující generaci světového freeridu – hravá a flexibilní lyže s twin-tipem, se kterou dokonale vykreslíš svou lajnu v terénu a budeš s ní za hvězdu ve snowparku i na sjezdovce.

EAN: 3662481031699
11 491 Kč

10 916 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
twintip: ano
titanálová výztuha: ne
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 9cm
Funkční prvky
rádius: 16m
Materiál
Materiál: Topolové dřevo

Popis produktu

Magnis 2019/20

Dynamická jízda z hrany na hranu v carvingových obloucích, nadriftovat do parku, dát si pár dropů zakončených bednou i zábradlím a celé to zakončit velkolepým dojezdem na vlek mimo sjezdovky. Zní ti to jako plán? Pak se těš na zimu, protože s lyžemi magnis od prvotřídního výrobce black crows si ji fakt užiješ. Šířka 90 mm pod středem ti umožní rychlé přehranění a sebejistý doskok, twin-tip zase lehké driftované oblouky a dopady do switche. Rádius 17 m, tolerantní flex a dvojitý rocker zařídí, že tě lyže poslechnou na slovo a ty si vychutnáš každý carvingový oblouk s ladností a jistotou.

Díky snadnému ovládání si užiješ každý oblouk 

  • Dvojitý rocker zkracuje účinnou hranu, díky čemuž jednoduše nadriftuješ do oblouku. Pivoting ti zase zjednoduší přejezd náročných míst nebo nájezd na skok.
  • Tolerantní flex bez váhání reaguje na každý tvůj pohyb, čímž posouvá tvoji jízdu na další level – budeš jezdit rychleji, s větší dynamikou a každý oblouk si vychutnáš naplno.
  • Prodloužená špička a pata dobře vede – pokud si chceš i ve vyšší rychlosti užít dlouhý oblouk, stačí jemný impulz a lyže okamžitě dělá to, co chceš.
  • Tři provedení s rádiusem 16, 17 a 18 mm – ideální na střední oblouk, který budeš řezat s lehkostí a dynamikou. Razantnější impulz tě snadno přenese do svižného krátkého oblouku.

Vychutnej si dokonalou stabilitu při carvingu i každý doskok

  • Šířka 90 mm umožňuje rychlé přehranění, dobrý vztlak ti dopřeje maximální prožitek i na rozbité sjezdovce nebo v jarním mokrém sněhu.
  • Střední camber zabezpečí, že budeš mít při carvingu jistotu v celé délce účinné hrany a zároveň mít nad lyžemi dokonalou kontrolu.
  • Měkčí špička a pata dodají tvé jízdě dynamiku a při doskoku tě ani za menší chybičku nevytrestají.

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ při všech sněhových podmínkách

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
twintip: ano
titanálová výztuha: ne
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 9cm
Funkční prvky
rádius: 16m
Materiál
Materiál: Topolové dřevo

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Freeride

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.