•  

Merino Ashby Shirt LS

EAN (čárový kód): 4251422516112
Do Věrnostního programu za nákup získáš 199,03 bodů

Triko s dlouhým rukávem z merino vlny a organické bavlny, které nabízí všechny výhody přírodních materiálů.

Materiál:
Merino, Polyamid, Bavlna, Elastan
Počet kapes:
2
více

Barva:
velikost:
S
M
L
XL
XXL
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Merino Ashby Shirt LS

Pánské triko s dlouhým rukávem ORTOVOX MERINO ASHBY SHIRT LONG SLEEVE nabízí díky kombinaci organické bavlny splňující požadavky Globální normy pro ekologické textilie (GOTS) a pečlivě vybrané vlny merino komfort, který dokáží zajistit jen kvalitní přírodní materiály. V ostrém horském větru jistě oceníš vysoký rolák a při náročných výstupech tě zase překvapí vysoká prodyšnost a skvělý teplotní komfort.

Toto triko tě bude provázet dlouhé roky – je velmi odolné a v namáhaných místech je navíc ještě zpevněné. Díky jeho vlastnostem ho oceníš zejména při horských i vysokohorských túrách své uplatnění najde jistě i při náročných lezeckých výstupech.

Vlastnosti

 • 1 hrudní kapsa
 • 1 přední kapsa
 • Vysoký rolák
 • Zpevněné části

Technické parametry

 • Vysoká prodyšnost
 • Odolnější
 • BETA-SPUN TECHNOLOGIE OD © SÜDWOLLE GROUP
 • Hmotnost: 256 g
 • Střih: Volný střih
 • Materiál: 55 % Bavlna (Organická bavlna) + 39 % Nová vlna (MERINO) + 6 % Polyamid
 • Vložky: 85 % polyamid + 15 % elastan

Tasmánská inspirace

Pocta jemné tasmánské vlně merino: Každý z vás se nyní může obléci do toho nejlepšího, co dokáže Tasmánie nabídnout. Stačí si na sebe vzít pánské triko s dlouhým rukávem ORTOVOX MERINO ASHBY SHIRT LONG SLEEVE. Na východních kopcích Tasmánie se nachází jedna z farem, ze kterých ORTOVOX získává svou vlnu. Rodina Bennetových se na farmě Ashby o rozloze 2 800 hektarů věnuje již pět generací. Na starosti mají přibližně 9 000 ovcí. Z jejich blízkého vztahu k půdě i ovcím vychází právě naše kolekce MERINO HERITAGE.

Naše volně střižené pánské triko s dlouhým rukávem ORTOVOX MERINO ASHBY SHIRT LONG SLEEVE je vyrobeno z vlny merino a organické bavlny s certifikací GOTS. Díky užitému materiálu a příjemnému střihu si v horách budete moci užívat maximum komfortu a volnosti pohybu. Při pohybu venku dále jistě oceníte unikátní schopnost merina regulovat teplotu. naše merinová vlákna jsou nyní ještě odolnější než kdy dříve díky speciální technologii výroby příze, při které kolem jádra z čistého merina obtáčíme jemné částečky polyamidového vlákna. Díky tomu je pak výslední materiál odolnější vůči zatržení a oděru – daným zpracováním přitom merinová vlákna neztrácejí nic na svých unikátních vlastnostech.

Přesně padnoucí vysoký rolák pánského trika s dlouhým rukávem ORTOVOX MERINO ASHBY SHIRT LONG SLEEVE tě v horských podmínkách vždy ochrání před sluncem i větrem. Další výhodou tohoto modelu jsou zpevněné zóny na ramenech a loktech – díky nim je triko mnohem odolnější proti oděru a opotřebení. Nezbytné drobnosti si můžete uložit do náprsní a přední kapsy.

Ať už jste na hoře nebo v údolí: Když si na sebe vezmeš naše tričko s dlouhým rukávem ORTOVOX MERINO ASHBY SHIRT LONG SLEEVE bude tě kousek Tasmánie provázet, ať už vykročíš kamkoliv.

Materiál:

MERINO HERITAGE

Pocta jemné tasmánské vlně merino: Díky kombinaci tasmánské merino vlny a organické bavlny poskytuje materiál MERINO HERITAGE maximální tepelný komfort a navíc se i příjemně nosí.

 Látka je díky inovativní technologii předení BETA-SPUN výjimečně odolná. Jedná se o proces, při kterém se jemná polyamidová vlákna obtáčejí kolem jádra z čistého merina. Díky tomu je pak výsledný materiál velmi odolný proti oděru ale zároveň lehký. Toto inovativní zpracování však nic neubírá na přírodních vlastnostech přírodního merina – stále je tak příjemné na dotyk a skvěle reguluje teplotu i vlhkost.

Garance spokojenosti

ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP)

Merino vlna tvoří nedílnou součást horského vybavení společnosti ORTOVOX již od roku 1995. Naše merino vlna pochází z vybraných farem, které splňují naše vlastní standardy ORTOVOX WOOL PROMISE. ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné nitě. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, což zaručuje, že se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy, a je velmi snadné se o ni starat.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.