•  
  • Sleva 40 %
  • Outlet

Meta 2015/16

EAN (čárový kód): 3662481005973
Do Věrnostního programu za nákup získáš 35,7 bodů

Lyžařské hole BLACK CROWS META stojí na základě poctivých trubek ze slitiny hliníku 5083, která je upravena tak, aby co nejlépe pohlcovala vibrace, a mají průměr 18 mm. Tento model je jednoduchou a přesnou zbraní do každého terénu, na kterou se můžeš vždy spolehnout.

Materiál:
Hliník
více

Barva:
velikost:
120 cm
130 cm

Dostupné pouze na e-shopu

doručení čtvrtek 29. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Meta 2015/16

Hole BLACK CROWS META jsou opatřeny klasickým krátkým gripem, který díky ergonomickému tvaru skvěle padne do ruky, a skvěle se tak hodí na allmountain lyžování, ale i sjezdovky či freestyle. Díky výraznému barevnému provedení, u kterého si navíc můžete vybrat z dvou různých variant, tě na svahu jen tak nikdo nepřehlédne.

Nemohli jsme si pomoct a tyto hliníkové krásky jsme ještě vylepšili naším signature košíčkem ve tvaru letky. Hole BLACK CROWS META tě prostě přesvědčí, že hliník nevyjde z módy nikdy - jsou lehké, pevné a snadno se s nimi manipuluje.

  • velikosti: 110-135 cm
  • průměr: 18 mm, hliníková slitina 5083
  • grip: klasická vstřikovaná guma
  • poutko: pružné
  • košík: ve tvaru letky, průměr 90 mm / PE
  • hrot: ocel
  • barvy: zářivá růžová či zářivá žlutá
  • motto: rybu na ně nechytneš!

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.