• Sleva 50 %
  • Outlet

Meta 2016/17

Black Crows
3662481008448

Meta 2016/17

Black Crows

Lyžařské hole BLACK CROWS META stojí na základě poctivých trubek ze slitiny hliníku 5083, která je upravena tak, aby co nejlépe pohlcovala vibrace, a mají průměr 18 mm. Tento model je jednoduchou a přesnou zbraní do každého terénu, na kterou se můžeš vždy spolehnout.

Barva
Orange
Velikost
115
120
EAN: 3662481008448
1 189 Kč

595 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Materiál
Materiál: hliník

Popis produktu

Meta 2016/17

Hole BLACK CROWS META jsou opatřeny klasickým krátkým gripem, který díky ergonomickému tvaru skvěle padne do ruky, a skvěle se tak hodí na allmountain lyžování, ale i sjezdovky či freestyle. Díky výraznému barevnému provedení, u kterého si navíc můžete vybrat z dvou různých variant, tě na svahu jen tak nikdo nepřehlédne.

Nemohli jsme si pomoct a tyto hliníkové krásky jsme ještě vylepšili naším signature košíčkem ve tvaru letky. Hole BLACK CROWS META tě prostě přesvědčí, že hliník nevyjde z módy nikdy - jsou lehké, pevné a snadno se s nimi manipuluje.

  • velikosti: 110-135 cm
  • průměr: 18 mm, hliníková slitina 5083
  • grip: klasická vstřikovaná guma
  • poutko: pružné
  • košík: ve tvaru letky, průměr 90 mm / PE
  • hrot: ocel
  • barvy: zářivá růžová či zářivá žlutá
  • motto: rybu na ně nechytneš!

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Materiál
Materiál: hliník

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.