•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Navis Birdie 2016/17

Black Crows
3662481008233

Navis Birdie 2016/17

Black Crows

Hledáš ideální lyži na freeride? BLACK CROWS pro tebe nachystali model NAVIS BIRDIE, který v sobě snoubí klasický camber s profilem early rise a progresivním rockerem. 

Barva
Pink
velikost
169,4 cm
EAN: 3662481008233
18 290 Kč

9 145 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 10,2cm
Šířka špička: 13,1cm
šířka pata: 11,6cm
Funkční prvky
Rádius: 19m
Materiál
Materiál: topolové dřevo, sklolaminát

Popis produktu

Navis Birdie 2016/17

Hledáš ideální lyži na freeride? BLACK CROWS pro tebe nachystali model NAVIS BIRDIE, který v sobě snoubí klasický camber s profilem early rise a progresivním rockerem. Vykrojení lyže se směrem ke špičce a patce zužuje a přední rocker tvoří přes 22 % plochy celé skluznice - lyže je proto skvěle ovladatelná a zároveň nabízí vynikající stabilitu i na pevném či vyfoukaném sněhu.

U modelu NAVIS BIRDIE jsme se do detailu venovali i vývoji patky, která je zde hranatá, což lyži poskytuje ještě více kontaktní plochy v měkkém sněhu. Patka je navíc výrazně nadzvednutá, což lyžím dodává schopnost lépe kontrolovaného a jemnějšího smyku a zároveň lepší stabilitu.

Špička lyže je naopak zakulacená a má progresivní rocker, který ji poskytuje výhodnější poměr mezi stabilitou, točivostí a výkonem. Tento model byl upraven speciálně pro ženy - má odlehčené jádro z topolového dřeva, měkčí flexi a pozici vázání mírně posunutou směrem dopředu.

 Pokud hledáš freeridovou lyži se středem kolem 102 mm, špičkou front rocker a profilem patky early rise, pak je NAVIS BIRDIE ideální volbou! „Lyže NAVIS BIRDIE v sobě nesou všechny vlastnosti, které BLACK CROWS tak proslavily. Každé lyžařce nabídnou spolehlivost a nekompromisní výkon i v tom nejhlubším prašanu, ale skvěle se přizpůsobí i řezaným či smýkaným obloukům.“

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 10,2cm
Šířka špička: 13,1cm
šířka pata: 11,6cm
Funkční prvky
Rádius: 19m
Materiál
Materiál: topolové dřevo, sklolaminát

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.