•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Navis Birdie

Black Crows
3662481008257

Navis Birdie

Black Crows

Hledáš ideální lyži na freeride? BLACK CROWS pro tebe nachystali model NAVIS BIRDIE, který v sobě snoubí klasický camber s profilem early rise a progresivním rockerem. 

Barva
Pink
Velikost
179,4 cm
EAN: 3662481008257
18 290 Kč

9 145 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 10,2cm
Šířka špička: 13,1cm
šířka pata: 11,6cm
Funkční prvky
Rádius: 19m
Materiál
Materiál: topolové dřevo, Sklolaminát

Popis produktu

Navis Birdie

Hledáš ideální lyži na freeride? BLACK CROWS pro tebe nachystali model NAVIS BIRDIE, který v sobě snoubí klasický camber s profilem early rise a progresivním rockerem. Vykrojení lyže se směrem ke špičce a patce zužuje a přední rocker tvoří přes 22 % plochy celé skluznice - lyže je proto skvěle ovladatelná a zároveň nabízí vynikající stabilitu i na pevném či vyfoukaném sněhu.

U modelu NAVIS BIRDIE jsme se do detailu venovali i vývoji patky, která je zde hranatá, což lyži poskytuje ještě více kontaktní plochy v měkkém sněhu. Patka je navíc výrazně nadzvednutá, což lyžím dodává schopnost lépe kontrolovaného a jemnějšího smyku a zároveň lepší stabilitu.

Špička lyže je naopak zakulacená a má progresivní rocker, který ji poskytuje výhodnější poměr mezi stabilitou, točivostí a výkonem. Tento model byl upraven speciálně pro ženy - má odlehčené jádro z topolového dřeva, měkčí flexi a pozici vázání mírně posunutou směrem dopředu.

 Pokud hledáš freeridovou lyži se středem kolem 102 mm, špičkou front rocker a profilem patky early rise, pak je NAVIS BIRDIE ideální volbou! „Lyže NAVIS BIRDIE v sobě nesou všechny vlastnosti, které BLACK CROWS tak proslavily. Každé lyžařce nabídnou spolehlivost a nekompromisní výkon i v tom nejhlubším prašanu, ale skvěle se přizpůsobí i řezaným či smýkaným obloukům.“

Garance spokojenosti

Black Crows

Když vedle sebe položíme první lyži, corvus, z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže Black Crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Osobitý design a jedinečný zážitek z jízdy

Tím pravým důvodem, proč si získaly lyže Black Crows tak dobré jméno, jsou však výborné jízdní vlastnosti. Důvodem je jejich unikátní tvar, za kterým stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Kromě skialpových lyží, freeride lyží, all mountain (sjezdových) lyží si od značky Black Crows můžete vybrat také skialpové hole nebo stoupací pásy.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 10,2cm
Šířka špička: 13,1cm
šířka pata: 11,6cm
Funkční prvky
Rádius: 19m
Materiál
Materiál: topolové dřevo, Sklolaminát

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.