•  

Nocta AIR 2015/16

Black Crows
3662481004662

Nocta AIR 2015/16

Black Crows

Lyže BLACK CROWS NOCTA prošly v zimní sezóně 2016/2017 zásadním vylepšením - nový model NOCTA AIR je díky jádru z balzového dřeva a lněné vlákniny o více než kilogram lehčí!

EAN: 3662481004662
20 990 Kč

10 495 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 12,5cm
Šířka špička: 14,6cm
šířka pata: 14cm
Hmotnost: 4150g
Funkční prvky
Rádius: 18m
Materiál
Materiál: Balsové dřevo

Popis produktu

Nocta AIR 2015/16

Lyže NOCTA byly odjakživa naším vlajkovým modelem, který jsme se sezónu co sezónu snažili posunout ještě o krok dál. Jedná se o univerzální lyži, která se nejlépe hodí do prašanu.

Model NOCTA je mimořádně stabilní a univerzální - díky dlouhému progresivnímu přednímu rockeru se s ní nemusíš bát pustit ani do nejhlubšího prašanu a mírnější tail rocker zase zajistí, že neztrácí stabilitu ani při vyšších rychlostech. Klasicky provedený camber je u modelu NOCTA zárukou skvělé ovladatelnosti a dynamická flexe v kombinaci s poctivým vykrojením ji poskytuje výborné vlastnosti v prašanu. Když pak zabrousíte na tvrdý sníh, potěší vás krátký 18m radius.

 Zásadní inovací modelu NOCTA AIR je lehčí a odolnější jádru, které díky své pružnosti skvěle pohlcuje nárazy. S NOCTA AIR budeš prostě vždy o krok napřed, ať už patříš mezi vyznavače backcountry freestylu nebo jekéhokoliv jiného terénu.

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 12,5cm
Šířka špička: 14,6cm
šířka pata: 14cm
Hmotnost: 4150g
Funkční prvky
Rádius: 18m
Materiál
Materiál: Balsové dřevo

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Freeride

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.