•  

Nýty na pásy Rivets (10 párů)

EAN (čárový kód): 9120038956726
Do Věrnostního programu za nákup získáš 10,88 bodů

Sada 10 párů nýtů pro servis patky nebo špičky stoupacího pásu.

více

Barva:
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení čtvrtek 29. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Nýty na pásy Rivets (10 párů)

Nýty jsou určeny pro servis patky nebo špičky u stoupacích pásů. Sada obsahuje 10 párů nýtů – horní a spodní část. KOHLA je lídrem ve variabilitě uchycení stoupacích pásů a má dostupné prakticky všechny doplňky pro uchycení na jakékoliv lyže.

Garance spokojenosti

Kohla

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. O necelých čtyřicet let později se proslavila prvním nylonovým batohem a teleskopickými holemi. Dnes patří mezi špičkové a inovativní výrobce stoupacích skialpových pásů.

Inovativní a lokální výroba v Rakousku

Pásy Kohla se pyšní prestižním oceněním ISPO AWARDS za inovaci v letech 2013 a 2016. V tomto směru za zmínku stojí bezlepidlové pásy Vacuum Base. Snahou této rakouské rodinné firmy je mimo jiné zachovat také lokální výrobu. V současné době vyrábí v Rakousku 80 % svých produktů.

Při testování a vývoji exkluzivně spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem. Skialpové pásy a příslušenství jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. Značka KOHLA vyrábí pásy i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.