•  

Obal na pásy

EAN (čárový kód): 9120038953558
Do Věrnostního programu za nákup získáš 9,45 bodů

Nylonový pytlík vám uchrání lepidlo skialpinistických pásů od nalepení “drobků” z batohu nebo před poškozením vláken.

více

Barva:
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení středa 30. 9.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Obal na pásy

Lehký nylonový pytlík na skialpinistické pásy je vhodné používat vždy, když si pásy dáváte do batohu. Pro fungování lepidla je důležité, aby lepidlo bylo vždy čisté a když dáte pásy volně do batohu, všude, kde nebude lepidlo chráněné fólií nebo překrytým pásem, se na lepidlo nalepí všechno, co v batohu máte. Navíc pytlík ochrání suché věci v batohu od mokrých pásů.

Pokud máte v rodině (nebo skialpinistickém oddíle) více skialpových lyží, využijete na pytlíku bílé pole pro popsání o jaké pásy jde. Tak se nemůže stát, že si na túru vezmete zrovna ty pásy k lyžím, které zůstaly doma ve skříni.

Garance spokojenosti

Výrobky z Tyrolska, na které se můžete spolehnout

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. Své výrobky vyvíjí, vyrábí a testuje přímo v Tyrolsku, a proto může změny rychle integrovat do výroby. Při testování a vývoji spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem, kterému je exkluzivním partnerem. Pásy jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. KOHLA pásy vyrábí i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Fischer, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa

Za skialpinistické pásy získala KOHLA množství ocenění (mezi nimi i dvě ISPO Awards 2013/14 a 2015/16 za inovaci).

Parametry:

Materiál: nylon

Barva: černá

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.