•  

Obal na pásy

Kohla
9120106583038

Obal na pásy

Kohla

Nylonový pytlík ochrání stoupací pásy od nečistot z batohu.

EAN: 9120106583038
219 Kč

208 Kč

Poštové zdarma od 999 Kč / 44 €
Zboží bude doručeno v pondělí 12. 12.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Popis produktu

Obal na pásy

Lehký nylonový pytlík na stoupací pásy je vhodné používat pro transport v batohu. Pro fungování lepidla je důležité, aby lepidlo bylo vždy čisté a volně vložené pásy do batohu mohou na sebe nachytat nečistoty. Navíc pytlík ochrání suché věci v batohu od mokrých pásů.

V organizaci a přehledu pomůže i bílé pole, kam můžete lihovým fixem napsat název a délku pásů. Tak se nemůže stát, že si na túru vezmete zrovna ty pásy k lyžím, které zůstaly doma ve skříni.

Garance spokojenosti

Kohla

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. O necelých čtyřicet let později se proslavila prvním nylonovým batohem a teleskopickými holemi. Dnes patří mezi špičkové a inovativní výrobce stoupacích skialpových pásů.

Inovativní a lokální výroba v Rakousku

Pásy Kohla se pyšní prestižním oceněním ISPO AWARDS za inovaci v letech 2013 a 2016. V tomto směru za zmínku stojí bezlepidlové pásy Vacuum Base. Snahou této rakouské rodinné firmy je mimo jiné zachovat také lokální výrobu. V současné době vyrábí v Rakousku 80 % svých produktů.

Při testování a vývoji exkluzivně spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem. Skialpové pásy a příslušenství jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. Značka KOHLA vyrábí pásy i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa.

Vlastnosti produktu

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Skitouring
    Skitouring
  • Skialpinismus
    Skialpinismus
  • Freetouring
    Freetouring

O značce

Kohla

Rakouský výrobce stoupacích pásů a držitel mnoha ocenění. Jeho inovativní technologie lepidel a výroby pásů jsou známé po celém světě.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.