•  

Obal na pásy s fleecem

EAN (čárový kód): 9120038953541
Do Věrnostního programu za nákup získáš 12,3 bodů

Pytlík na skialpinistické pásy s jemným fleecem, kterým vysušíte skluznici lyží a použijete ji i na vakuové lepidlo VACUUM BASE pro obnovení jeho lepivosti.

více

Barva:
Aktivity:

B2C.ProductDetail.Stores.OnlyInEshop

doručení pátek 2. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Obal na pásy s fleecem

Žádné lepidlo dobře nedrží na skluznici, pokud je mokrá a pomocí fleecové strany tohoto lehkého pytlíku utřete skluznici před tím, než na ně nalepíte pásy. Fleece použijete také při utření mokrých pásů a lyží po sjezdu než je budete dávat do auta nebo v průběhu túry, když potřebujete mokré pásy vysušit před voskováním nebo minimalizovat nalepování sněhu.

Obnova lepivosti

Tento pytlík je standardně dodáván ke KOHLA pásům s vakuovým lepidlem VACUUM BASE, kdy ho použijete během túry pro utírání a vysušení vakuového lepidla. Vysušením lepidla zároveň obnovíte jeho přilnavost.

Jako ručník

Fleecová strana pytlíku je vyrobena z extra savého jemného materiálu, která se používá u outdoorových ručníků a proto pytlík můžete použít i jako ručník při neplánovaném přespání na chatě.

Se jménem

Pokud máte v rodině (nebo skialpinistickém oddíle) více skialpových lyží, využijete na pytlíku bílé pole pro popsání o jaké pásy jde. Tak se nemůže stát, že si na túru vezmete zrovna ty pásy k lyžím, které zůstaly doma ve skříni.

Garance spokojenosti

Výrobky z Tyrolska, na které se můžete spolehnout

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. Své výrobky vyvíjí, vyrábí a testuje přímo v Tyrolsku, a proto může změny rychle integrovat do výroby. Při testování a vývoji spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem, kterému je exkluzivním partnerem. Pásy jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. KOHLA pásy vyrábí i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Fischer, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa

Za skialpinistické pásy získala KOHLA množství ocenění (mezi nimi i dvě ISPO Awards 2013/14 a 2015/16 za inovaci).

Parametry:

Materiál: nylon, jemný extra-savý fleece

Barva: černá

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.