•  

Odin Jacket

EAN (čárový kód): 5053817179808
Do Věrnostního programu za nákup získáš 284,52 bodů

Lehká péřová bunda s novou bezešvou technologií nabízející lezcům, alpinistům i skialpinistům tepelnou izolaci v opravdu miniaturním balení.

DWR úprava:
ano
Izolační materiál:
Peří
Plnivost peří:
700+cuin
Zip:
YKK®
Kapuce:
bez kapuce
Povrchový materiál:
HELIUM™
Materiál:
Polyamid, Peří
Strečový materiál:
ne
Dvoucestný zip:
ne
Zvýšený límec:
ano
Počet kapes:
3
Prodloužená záda:
ano
Množství peří:
118g
větruodolný:
ano
voděodolný:
ano
více

Barva:
velikost:
S
M
L
XL
XXL
Aktivity:

Skladem

doručení pátek 30. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Odin Jacket

Pokud hledáš super lehkou péřovou bundu nebo se chystáš do podmínek, kde se počítá každý gram, ODIN JACKET splní tvé očekávání. S kvalitním impregnovaným peřím, minimalistickými kapsami získáš instantní teplo. Ať už stojíš pod skálou a jistíš nebo potřebuješ přídavnou tepelnou vrstvu na sjezd na lyžích, na péřovku ODIN JACKET se můžeš spolehnout.

Komory pro peří bez švů

Když se na bundu ODIN JACKET podíváš pozorněji tak zjistíš, že přechody mezi komorami nejsou prošívané. Jedná se o novou technologii tkaní, která umožňuje vytvořit dvě nezávislé vrstvy protkané pouze v místech přechodů mezi komorami. U klasicky prošívaných komor byla vždy problémem částečná ztráta peří a to i přesto, že technologie značky Mountain Equipment tento problém eliminovala téměř k dokonalosti. ODIN JACKET však už dokonalá je. U této ti peří rozhodně nepoleze ven. Nemá kudy.

Prachové peří 90/10 plnivosti 700 cuin

Každá komora je zvlášť plněna prachovým peřím o minimálním poměru 90/10 se výbornou plnivostí 700 cuin. Peří je ošetřené PFC-Free voděodolnou úpravou, takže bunda bude skvěle hřát i za vlhkých podmínek.

Nadchne tě rozhodně i skvěle tvarovaná kapuce s elastickým lemem. Skvěle padne, drží a pocit tepla je okamžitý. Péřovou bundu ODIN JACKET využiješ všude, kde dbáš na každý gram, ale zároveň potřebuješ být v teple. Tuto minimalistickou bundu s sebou vezmeš zejména zimní lezeckou návštěvu Španělska a jiných teplých krajin nebo ji přibalíš na skialpinismus a jiné outdoorové aktivity v chladném počasí.

 • Prošívané komory umožňující vysoký loft peří pro maximální tepelný komfort.
 • Každá komora je peřím plněna zvlášť s přesně definovanou váhou peří pro optimální komfort.
 • Kvalitní jednocestný zip značky YKK s vnitřní légou zabraňující únik tepla.
 • Dvě boční zateplené kapsy na zip a jedna náprsní kapsa.
 • Nastavitelný spodní lem bundy pomocí stahovacích tkaniček.
 • Elastické konce rukávů.
 • Péřovou bundu sbalíš do vlastní kapsy a pomocí dvou poutek připneš na karabinu.

Garance spokojenosti

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máte nekompromisní dvouletou záruku. Co to v praxi znamená? Pokud se objeví nějaká výrobní vada, zboží nám pošlete a my ho zašleme přímo do servisního našeho střediska v Mnichově. Tam se rozhodne mezi opravou a výměnou.

Pozáruční servis

Pokud si něco uděláte s vybavením, není třeba smutnit. Servisní středisko v Mnichově vám vybavení opraví. Stačí nám zaslat produkt a my se o vše postaráme.

Dohledatelný původ peří - DOWN CODEX®

Tento kodex jsme vytvořili pro kontrolu a snižování rizik v dodavatelském řetězci peří. Máme tedy jistotu kvalitních životních podmínek zvířat. Tato jistota kvalitního života zvířat je zároveň jistotou kvality peří. Jedno bez druhého nefunguje.

Naším cílem je mít nejkomplexnější a nejtransparentnější systém auditu původu peří, a to ze všech značek a kdekoli na světě.

Peří ve výrobcích Mountain Equipment je vždy pouze vedlejší produkt chovů na maso nebo vejce.

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který nevznikl v továrnách s nelidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

 • Zaměstnanec není nucen pracovat
 • Na pracovišti neexistuje diskriminace
 • Dětská práce je přísně zakázána
 • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
 • Platba adekvátní mzdy
 • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
 • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
 • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smlouva

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.