•  

Ogre Jacket

EAN (čárový kód): 5053817137921
Do Věrnostního programu za nákup získáš 403,3 bodů

Technicky střižená hardshell bunda s membránou DRILITE® pro lezce, trekaře a turisty.

DWR úprava:
ano
Membrána:
Drilite®
Vodní sloupec:
20 000mm
Prodyšnost:
20 000g/ m²/ 24 h
Zip:
YKK® Aquaguard®
Kapuce:
obyčejná kapuce, kompatibilní s lezeckou helmou
Materiál:
Polyuretan, Polyamid
Síla vláken:
40Denier, 70Denier
Typ membrány:
Neporézní
Strečový materiál:
ne
Dvoucestný zip:
ano
Větrání v podpaží:
ano
Laminace membrány:
3vrstva
Vyztužená ramena:
ano
Sněžný pás:
ne
Zvýšený límec:
ano
Kapsa na rukávu:
ne
Zakončení rukávů:
Suchý zip
Počet kapes:
3
Prodloužená záda:
ano
větruodolný:
ano
voděodolný:
ano
více

Barva:
velikost:
S
M
L
XL
XXL

Skladem

doručení úterý 27. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Ogre Jacket

OGRE JACKET je seriózní ochrana při nepřízni počasí. Tuto hardshell bundu můžeš nosit v zimě nebo v létě. Je vhodná pro celoroční použití. Tento univerzální kousek tvého outdoorového šatníku si vezmeš na vícedélkové lezení v horách, treking nebo vysokohorskou turistiku.

Lehká třívrstvá membrána DRILITE®

OGRE JACKET je zhotovená z dvou druhů třívrstvé membrány DRILITE®. Ramena, část rukávů a spodní lem bundy jsou z materiálu jemnosti 70D, který je dostatečně silný, aby vydržel namáhání těžkým batohem, sedacím úvazkem nebo kontaktem rukávů se skálou. Zbylá místa bundy, která nejsou tak mechanicky namáhaná, jsou z látky jemnosti 40D. Ušetřili jsme na hmotnosti, která je ve výsledku příjemných 445 g při dostateční odolnosti vůči oděru.

DRILITE® je hydrofilní, monolitická membrána, která disponuje všemi třemi důležitými vlastnostmi – odolností vůči vodě, prodyšností a odolností v oděru. Její vodní sloupec je 20 000 mm a v prodyšnosti dosahuje propustnosti vodních par hodnoty 20 000g/sqm/24. Membrána funguje na principu transportu vodní páry skrze molekulární strukturu membrány a současně tvoří bariéru vůči prostupu molekulám vody zvenčí. Předností této membrány je nízká hmotnost a dobrá sbalitelnost.

Kapuce na helmu

Se střihem nastavitelností kapuce Mountain HC Hood tě nebude kombinace helmy a kapuce omezovat. Naopak ti zajistí žádanou ochranu, když začne opravdu foukat, sněžit nebo nečekaně pršet. Tvar kapuce je přizpůsobený většině typům lezeckých přileb.

Alpine fit, tvarované rukávy a dvě velké kapsy

Střih bundy OGRE JACKET je navržen tak, abys byl perfektně chráněn před živly a zároveň měl dostatek flexibility pro pohyb. Prvky jako tvarované rukávy nebo propracovaná kapuce patří dlouhodobě mezi velmi silné stránky všech modelů Mountain Equipment. Dvě velké kapsy a jedna napolenská jsou opatřeny zipy YKK® Water Resistant. Všechny kapsy jsou umístěny výše, aby ses do nich snadno dostal i s oblečeným sedacím úvazkem.

Na hlavní zip jsme použili nejvyšší modelovou řadu renomované značky YKK®, konkrétně typ AquaGuard®. Na větrání v podpaží pak stejné zipy jako u kapes, tedy voděodolné YKK® Water Resistant.

Garance spokojenosti

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

2 roky záruky bez kompromisů

Bez ohledu na to, jestli jdeš k tatranskému plesu, na Matterhorn nebo Mt. Everest, musíš se na své vybavení spolehnout. Svým výrobkům stoprocentně důvěřujeme i my v Mountain Equipment. Na základě 55leté zkušenosti a testování nabízí Mountain Equipment desetiletou záruku na výrobní vady tohoto produktu. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat spacák opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Pozáruční servis

Pokud si něco uděláte s vybavením, není třeba smutnit. Servisní středisko v Mnichově vám vybavení opraví. Stačí nám zaslat produkt a my se o vše postaráme.

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který vznikl v továrnách s lidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

  • Zaměstnanec není nucen pracovat
  • Na pracovišti neexistuje diskriminace
  • Dětská práce je přísně zakázána
  • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
  • Platba adekvátní mzdy
  • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
  • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
  • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smluv

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.