•  
  • Sleva 40 %
  • Outlet

Ova birdie 2016/17

EAN (čárový kód): 3662481007816
Do Věrnostního programu za nákup získáš 467,7 bodů

BLACK CROWS OVA BIRDIE jsou moderní lyže navržené pro každodenní lyžování mimo sjezdovku i v náročnějším terénu. Díky tomu, že mají dynamický 17m radius a šířku 85 mm s nimi hravě zkrotíš i kdejakou sjezdovku a užiješ si kratší i delší oblouky.

Materiál:
Topolové dřevo, Sklolaminát
šířka střed:
8,5cm
Šířka špička:
11,8cm
šířka pata:
10,5cm
rádius:
17m
Hmotnost:
2824g
více

Barva:
velikost:
162,4 cm

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

Ova birdie 2016/17

Model OVA BIRDIE je víceméně klasického střihu - má rovnou patku a přední rocker - skvěle se tak hodí do měkkého sněhu a náročného terénu. Mírný přední rocker a rovná patka zajišťují snadnou ovladatelnost a extrémně rychlou manévrovatelnost. Dámský model je díky lehčím materiálům lehčí než ten mužský a zároveň nabízí vyšší flexi. U dámského modelu je navíc vázání posunuto mírně dopředu.

BLACK CROWS OVA BIRDIE se s jistotou zakousne i do tvrdého sněhu a v obloucích tě vždy spolehlivě podrží - hodí se pro každou lyžařku, co hledá lyži, která bude stejně dobrá na sjezdovce jako mimo ni.

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.