•  

Ova Freebird 2015/16

Black Crows
3662481005409

Ova Freebird 2015/16

Black Crows

Lyže BLACK CROWS OVA FREEBIRD o šířce 85 mm pod patou v sobě snoubí tradici s inovací. Klasická placatá patka a mírný přední rocker dostaly v modelu pro sezónu 2015/2016 nové hrany, díky kterým jsou lyže o 150 gramů na pár lehčí.

EAN: 3662481005409
16 490 Kč

8 245 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 8,5cm
Šířka špička: 12cm
šířka pata: 10,8cm
Šířka patky: 10,8cm
Šířka špice: 12cm
Šířka středu: 8,5cm
Funkční prvky
Rádius: 17m
Materiál
Materiál: paulovnie, Topol

Popis produktu

Ova Freebird 2015/16

Jedna z lyží tohoto páru byla vystavena na prodejně, bohužel pod vlivem světelných vlivů lehce nažloutla. Tato vada na kráse nijak neovlivňuje technické vlastnosti lyže.

Jedná se o ideálního a minimalistického společníka na dlouhé skialpinistické výpravy - OVA FREEBIRD se hrdě hlásí ke svým alpským kořenům a vyhovovat budou každému, kdo hledá užší lyže do vysokých hor. Jádro tohoto modelu je vyrobeno ze dřeva paulovnie a na obou stranách vázání je zesíleno - díky tomu je model OVA FREEBIRD znatelně lehčí než allterain verze této lyže. I přes tyto odlišnosti je však svému mohutnějšímu sourozenci v mnohém podobný - má mírný rocker, zvednutou špičku a rovnou patku, která mu dodává snadnou a citlivou ovladatelnost.

 Díky kombinaci těchto vlastností se model OVA FREEBIRD skvěle hodí na měkký sníh i velmi náročný terén.

 „Lyže OVA FREEBIRD jsou lehké, pružné a skvěle se hodí pro každého vyznavače allmountain lyžování. Jsou útlé a obratné a nezaleknou se ani toho nejprudšího stoupání či sjezdu, kde přijde v hod jejich krátký radius ať už jsi v prašanu či v přemrzlém sněhu.“

— Julien Regnier

Garance spokojenosti

Black Crows

Když vedle sebe položíme první lyži, corvus, z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže Black Crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Osobitý design a jedinečný zážitek z jízdy

Tím pravým důvodem, proč si získaly lyže Black Crows tak dobré jméno, jsou však výborné jízdní vlastnosti. Důvodem je jejich unikátní tvar, za kterým stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Kromě skialpových lyží, freeride lyží, all mountain (sjezdových) lyží si od značky Black Crows můžete vybrat také skialpové hole nebo stoupací pásy.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 8,5cm
Šířka špička: 12cm
šířka pata: 10,8cm
Šířka patky: 10,8cm
Šířka špice: 12cm
Šířka středu: 8,5cm
Funkční prvky
Rádius: 17m
Materiál
Materiál: paulovnie, Topol

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.