•  
  • Sleva 40 %
  • Outlet

Ova Freebird 2016/17

Black Crows
3662481005409

Ova Freebird 2016/17

Black Crows

Lyže BLACK CROWS OVA FREEBIRD o šířce 85 mm pod patou v sobě snoubí tradici s inovací. Klasická placatá patka a mírný přední rocker dostaly v modelu pro sezónu 2016/2017 nové hrany, díky kterým jsou lyže o 150 gramů na pár lehčí.

Barva
Blue
velikost
178 cm
EAN: 3662481005409
16 490 Kč

9 894 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 8,5cm
Šířka špička: 12cm
šířka pata: 10,8cm
Funkční prvky
rádius: 17m
Materiál
Materiál: Paulowniové dřevo, Topolové dřevo

Popis produktu

Ova Freebird 2016/17

Jedná se o ideálního a minimalistického společníka na dlouhé skialpinistické výpravy - OVA FREEBIRD se hrdě hlásí ke svým alpským kořenům a vyhovovat budou každému, kdo hledá užší lyže do vysokých hor. Jádro tohoto modelu je vyrobeno ze dřeva paulovnie a na obou stranách vázání je zesíleno - díky tomu je model OVA FREEBIRD znatelně lehčí než allterain verze této lyže. I přes tyto odlišnosti je však svému mohutnějšímu sourozenci v mnohém podobný - má mírný rocker, zvednutou špičku a rovnou patku, která mu dodává snadnou a citlivou ovladatelnost.

 Díky kombinaci těchto vlastností se model OVA FREEBIRD skvěle hodí na měkký sníh i velmi náročný terén.

 „Lyže OVA FREEBIRD jsou lehké, pružné a skvěle se hodí pro každého vyznavače allmountain lyžování. Jsou útlé a obratné a nezaleknou se ani toho nejprudšího stoupání či sjezdu, kde přijde v hod jejich krátký radius ať už jsi v prašanu či v přemrzlém sněhu.“

— Julien Regnier

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
šířka střed: 8,5cm
Šířka špička: 12cm
šířka pata: 10,8cm
Funkční prvky
rádius: 17m
Materiál
Materiál: Paulowniové dřevo, Topolové dřevo

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.