•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Oxus 2016/17

Black Crows
3662481008509

Oxus 2016/17

Black Crows

Lyžařské hole BLACK CROWS OXUS potěší každého, kdo hledá lehkou a odolnou hůlku klasického střihu.

Barva
Yellow
Velikost
120
EAN: 3662481008509
2 190 Kč

1 095 Kč

Zboží bude doručeno v úterý 21. 9.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Materiál
Materiál: Hliník

Popis produktu

Oxus 2016/17

Lyžařské hole BLACK CROWS OXUS jsou mladším bratrem modelu FURTIS a jsou vyrobené z trubek o průměru 18 mm ze slitiny hliníku 7075. Od svého staršího bráchy se mnohé přiučily - jsou vybaveny gripem o délce 38 cm, jsou lehké, štíhlé a skvěle vyvážené. Až se s nimi pustíš z kopce, úplně na ně zapomeneš. Model BLACK CROWS OXUS potěší každého. kdo hledá lehkou a odolnou hůlku klasického střihu. Skvěle se hodí na na dlouhé výlety a vytrvalostní podniky, kde se na ně budete moci spolehnout ve zdlouhavých stoupáních, nekonečných sjezdech i v těch nejprudších svazích.

Díky pevnému speciálně upravenému košíčku ve tvaru letky se BLACK CROWS OXUS spolehlivě zakousne i do tvrdého sněhu a podrží vás i v těch nejprudších svazích, ale zároveň ti nebude brát sílu při pohybu čerstvým prašanem. Oxus se skvěle hodí především pro radovánky ve freeridu!

  • velikosti: 110–135 cm
  • průměr: 18 mm, hliníková slitina 7075
  • Prodloužený grip 38 cm / EVA pěna
  • poutko: pružné a pohodlné
  • vršek: eloxovaný hliník
  • košík: ve tvaru letky, 90 mm / PE
  • hrot: wolfram
  • barva: svítivá oranžová či svítivá žlutá

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Materiál
Materiál: Hliník

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.