•  

Passo-SC

EAN (čárový kód): 4030281275381
Do Věrnostního programu za nákup získáš 19,9 bodů

HMS karabina s velkou světlostí zámku a se šroubovací pojistkou.

Zámek karabiny:
šroubovací
typ karabiny:
H – HMS
Pevnost v podélné ose:
22kN
Pevnost napříč:
10kN
Pevnost s otevřeným zámkem:
7kN
Světlost:
30mm
Hmotnost:
75g
Norma:
EN 362:2008-09, EN 12275, UIAA 121
Rozměry karabiny:
112 x 76,5mm
více

Barva:
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Passo-SC

Série HMS karabin Skylotec passOS se vyznačují největší světlostí zámku z řady Skylotec karabin a jsou vyrobeny ve třech typech provedení – se šroubovací, twist lock a tri lock pojistkou zámku. Velká světlost zámku je užitečná při použití silných lan nebo při zapínání do kruhu. HMS karabina passO-SC je vhodná pro všechny, kteří upřednostňují tradiční šroubovací pojistku zámku.

Základní volba

Klasická HMS karabina s rovným zámkem a šroubovací pojistkou má ergonomický a kompaktní tvar, díky kterému je manipulace s karabinou velice příjemná a snadná. Pojistka zámku s velice jemným závitem se lehce šroubuje.

Karabina passO-SC je vhodná k použití všude tam, kde potřebujete mít jistotu, že se karabina nechtěně otevře, např. pro vytvoření centrálního jistícího bodu nebo tam, kde hrozí delší pád.

Bezpečnostní značka

Pro zvýšení bezpečnosti je u šroubovací pojistky bezpečnostní značka, která jednoznačně ukazuje, zda je zámek zajištěný. Navíc je šroubovací pojistka proti úplnému vyšroubování zabezpečena horní a spodní pojistkou – nemůže se tak stát, že se pojistka dostane do nesprávné polohy mimo zámek karabiny.

Barevnost a styl

Karabina je provedena ve dvou barevných kombinacích – oranžová a šedá, které ladí s ostatním vybavením Skylotecu a vytváří tak spolu ucelenou stylovou řadu.

Parametry a materiály

Váha: 75 g
Pevnost v podélné ose: 22 kN
Pevnost v příčné ose: 10 kN
Pevnost s otevřeným zámkem: 7 kN
Světlost: 30 mm
Rozměr: 112 x 76 mm
Norma EN 12275, UIAA 121, EN 362:2008-09
Barva: šedá, oranžová
Hliník

Garance spokojenosti

Recenze a ocenění

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce ochranných pomůcek a vybavení. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.