•  

Pellis Orb Freebird 2019/20

Black Crows
3662481008622

Pellis Orb Freebird 2019/20

Black Crows

Chceš vzít nové stoupací pásy, rovnou je nalepit na lyže a vyrazit, už žádné ořezávání? Pásy pellis hybrid přesně sednou na tvoje lyže od black crows a ty můžeš začít svůj výstup vzhůru.

EAN: 3662481008622
4 791 Kč

4 551 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Materiál
Stoupací vrstva: mixmohair
Přilnavá vrstva: lepidlo
Materiál: Mohair, Syntetika
Tvar
Twintipové koncovky: ne

Popis produktu

Pellis Orb Freebird 2019/20

Elegantní černo-žlutý stoupací pás, který je přesně připraven pro tvoje lyže od black crows. Obsahuje 70 % mohairu a 30 % syntetického materiálu pro skvelý skluz a dlouhou životnost. Otestovány v suchém prašanu i mokrém firnu. Vyrobeny v Rakousku a vysoce resistentní, lehké, kompatní, dodávané ve vaku a se separační fólií pro snadné nošení a skladování.

Pásy nabité technologií

  • 70 % mohair, 30 % syntetika - pro výborný skluz a dlouhou životnost
  • Polyamidová elastická přezka - pevně uchytí pás na patce lyže - pás se nebude shrnovat nebo klouzat při traverzu
  • Ocelové oko - jistě uchytí pás ve špičce přesně na místě
  • Dvě vrstvy hybridního lepidla - pevně drží a zároveň nenechává stopy na skluznici, které by mohly namrzat
  • Bezúdržbové lepidlo - nemusíte stále nanášet nové lepidlo, které pevně drží i ve velmí nízkých teplotách
  • Tvarované a oříznuté přesně na lyži - už žádné ořezávání - pás perfektně kopíruje tvar lyže

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ při všech sněhových podmínkách

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Materiál
Stoupací vrstva: mixmohair
Přilnavá vrstva: lepidlo
Materiál: Mohair, Syntetika
Tvar
Twintipové koncovky: ne

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.