•  

Reepschnur 2mm 5m Pack

EAN (čárový kód): 4030281213659
Do Věrnostního programu za nákup získáš 6,6 bodů

Všestranná manipulační smyčka pro různé možnosti použití. Dostupná v průměru od 2 do 7 mm a v různém barevném provedení pro větší přehlednost mezi lezeckým materiálem.

Délka lana:
5m
Průměr lana:
3mm
Hmotnost:
45g
Norma:
UIAA 102, EN 564
více

Barva:
velikost:
5 m
2 mm
3 mm
4 mm
5 mm
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení pondělí 26. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Reepschnur 2mm 5m Pack

Snadná uzlovatelnost vám umožní různé druhy použití - na prusík, uchycení kladky, tahání materiálů ve stěně, fixy v horách….tato smyčka je užitečným pomocníkem prakticky pro každého lezce. Myslete však na to, že každý uzel snižuje celkovou pevnost ve statickém zatížení. Tato reep šňůra slouží výhradně ke statickému zatížení nikoli k zakládání postupového jištění a absorbci pádů.

Měkká a poddajná reep šňůra od tloušťky 2 mm do 7 mm.

Různé barevné provedení vám usnadní přehlednost mezi ostatním lezeckým materiálem.

Garance spokojenosti

Recenze a ocenění

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce ochranných pomůcek a vybavení. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.