•  
 • Sleva 30 %
 • Outlet

Scout 11- 90mm

Fritschi
7640132083200

Scout 11- 90mm

Fritschi

Nejlehčí skialpinistické rámové vázání s velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Ideální vázání, když chcete mít jedny lyže na sjezdovku i na skitouring.

Barva
Petrol Blue
Velikost
XL
EAN: 7640132083200
9 690 Kč

6 783 Kč

Zboží bude doručeno v pondělí 22. 8.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Počet podpatěnek: 2
pinové vázání: ne
Vázání
Bezpečnostní špička: ano
Bezpečnostní pata: ano
DIN: 3–11
Nastavení a bezpečnost
Nastavování vypínacích sil: ano

Popis produktu

Scout 11- 90mm

Fritschi Scout 11 je ideální volbou pro skialpinisty, kteří preferují jeden set na skialpy i na sjezdovku. Hmotnost 790 g ho dělá nejlehčím rámovým vázáním, které se dostává na hmotnost nejtěžších hrotových vázání. Přímé uchycení špičky do lyže přes Compact Module zabezpečuje výborné jízdní vlastnosti na tvrdém sněhu nebo na sjezdovce. Vázání jednoduše zapnete v každém sněhu i ve strmém svahu a pohodlně ho ovládáte pomocí hůlky. Vázání splňuje certifikaci TÜV pro sjezdové vázání, což vám garantuje bezpečnost a spolehlivost.

Užijete si jízdu díky skvělému přenosu sil na hranu lyže

Špička vázání je do lyže přímo uchycená pomocí Control Modulu, který je vyrobený z jednoho kusu ze speciálního tvrzeného polymeru. Control Module prenáší vaši energii do lyže bez ztrát a proto budete pociťovat jednoduchost ovládání lyží na tvrdém povrchu nebo v prašanu.

Ideální pro děti a nižší hmotnosti - vázání vypne se švýcarskou přesností

Špička vypíná do strany a pata v předozadním směru v rozpětí vypínacích sil 3-11 DIN. S vypínací silou s vysokou citlivostí od 3 DIN je Scout 11 nejcitlivější vázání na trhu vhodné pro děti, juniory, ženy nebo osoby po zranění. Není ale problém ho používat pro hmotnosti do 110 kg. Vázání má certifikaci TÜV jako skialpinistické i sjezdové vázání a o vaši bezpečnost nemusíte mít strach.

Komfortně zapnete i ve strmém svahu

Výhodou rámových vázání je jednoduchost ovládání, která je stejná se sjezdovým vázáním. Do špičky i paty se obouváte stejně jako do sjezdového vázání, kde stačí vložit špičku do čelisti a zatlačit na patku.

Komfort v průběhu celého dne

Scout 11 vám v průběhu celého dne bude šetřit síly a oceníte, že je nejlehčí skialpinistické  rámové vázání na trhu. K vázání se nepotřebujete ohnout, protože všechno ovládáte pohodlně hůlkou a to i všechny 4 polohy podpatěnky. Kloub ve špičce je umístěný za osou otáčení, což zjednodušuje chůzi a šetří vaši energii při každém kroku. Při používání vázání Scout 11 oceníte nejen jeho skvělé jízdní vlastnosti, ale i bezpečnost, komfortjednoduchost a nízkou hmotnost

Bezúdržbové vázání bez zamrzlého sněhu

Skitouringové vázání  Fritschi Scout je navržené tak, aby se do něho nedostal sníh, který by se mohl utlačit a přeměnit v led. Proto vázání funguje spolehlivě v jakémkoliv sněhu a teplotě.

Komfortní stoupací železa bez nutnosti sundávání

Stoupací železa - “harscheizny” Axiom vám zjednoduší výstup, nasadíte je na začátku túry a aktivujete nebo deaktivujete podle potřeby, bez nutnosti sundávání. To oceníte na zledovatělém svahu, kde jsou mačky na vázání potřeba.

Garance spokojenosti

Fritschi

Firma Fritschi vyrábí freeride a skialp vázání v Bernských Alpách, 35 km od Eigeru, už víc než 55 let. Vázání jsou vyvíjená, testovaná a vyráběná přímo ve Švýcarsku ze lokálních materiálů a dílů, takže o kvalitu se opravdu nemusíš obávat.

Bezpečné švýcarské vázání a doplňky

Bezpečnost, jízdní vlastnosti a komfort byly a jsou pro Fritschi důležitější než hmotnost. Podobně bezpečné skialpové vázání jako Vipec EVO nebo freeride vázání Tecton budeš jen stěží hledat. Technologie, která tě v náročném sjezdu podrží i bez aretace špičky je u Fritschi vskutku jedinečná.

Vlastnosti produktu

Funkční prvky
Počet podpatěnek: 2
pinové vázání: ne
Vázání
Bezpečnostní špička: ano
Bezpečnostní pata: ano
DIN: 3–11
Nastavení a bezpečnost
Nastavování vypínacích sil: ano

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
 • Freetouring
  Freetouring
 • Freeride
  Freeride
 • Lyžování
  Lyžování

O značce

Fritschi

Bezpečnost, jízdní vlastnosti a komfort byly a jsou pro tohoto švýcarského výrobce důležitějšími parametry při výrobě skialpového a freeride vázání.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.