•  

Silica kids

EAN (čárový kód): 4030281246497
Do Věrnostního programu za nákup získáš 94,55 bodů

Dětská verze sedáku SILICA se všemi bezpečnostními prvky, ale přizpůsobený pro dětskou postavu a s veselým barevným designem. Vhodný do půjčoven a pro horolezecké školy.

Počet poutek:
2
Poutko na přídavný materiál:
ne
Počet přezek:
3
více

Barva:
velikost:
XS/M

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Silica kids

Pohodlný a zároveň odolný sedák SILICA KIDS Rental má oproti běžným sedákům nosná oka spojující bederní pás a nohavičky s jistícím okem. Nosná oka zvyšují bezpečnost např. u nováčků, kteří se můžou nesprávně navázat na lano. S moderním barevným designem bude lezení pro malé dobrodruhy zábavnější. Na zadní vnější stranu širokého bederního pásu můžete umístit logo vaší horolezecké školy.

Pro časté použití

Sedací úvazek Skylotec SILICA KIDS Rental splňuje požadavky pro časté a mnohdy i necitlivé používání nezkušeným uživatelem. Masivní materiály zvyšují životnost sedáku a promyšlený design usnadňuje nováčkovi správné zacházení a zároveň eliminuje jeho možné chyby při používání:

  • Bezpečnostní prvky a nosná oka - zvýrazněny kontrastní oranžovou barvou
  • Nosné oko nohavic - prevence nesprávného navázání
  • Přezky - masivní a jednoduše ovladatelné
  • Ergonomický tvar - sedák se dobře přizpůsobí tělu 

Pohodlný

Příjemné 4mm polstrování s vnitřním prodyšným materiálem a široké popruhy zajistí, že se malý lezec bude v sedáku cítit pohodlně i když bude delší dobu odpočívat zavěšený v laně. Sedák má dvě tvarovaná oka na zavěšení materiálu, což je dostatečné pro použití při sportovním lezení nebo na ferratách.

Vaše logo

Na široké zadní straně bederního pásu je možné umístit logo vaší horoškoly, které bude dobře viditelné.

Doporučení Skylotecu

Životnost produktu je přímo závislá na způsobu a frekvenci používání stejně tak jako na vnějších vlivech. Pro větší jistotu jsou na sedáku tzv. indikátory opotřebení, které jsou umístěny na barevných pevných smyčkách na bederním a nožním popruhu. Pokud jsou tyto místa v určité míře opotřebené, zobrazí se zde varovný proužek, který signalizuje, že je potřeba sedák vyměnit.

Ale i v případě, že se varovný proužek nezobrazí, doporučuje Skylotec nepoužívat žádné vybavení déle než 10 let.

Recenze a ocenění

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění. 

Garance spokojenosti

Skylotec

Německá firma Skylotec patří již více než 70 let mezi špičkové světové výrobce ochranných zabezpečovacích prostředků pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Tyto své bohaté zkušenosti přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky, via ferrat a dalších horských sportů. Skylotec se velmi rychle stal lídrem ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění. Jakmile vezmeš jejich typicky oranžové karabiny a další hardware do ruky, poznáš, o čem je řeč. Ergonomie, design a především maximální bezpečnost – to je Skylotec.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.