•  

Ski Compression Socks

EAN (čárový kód): 4250875287556
Do Věrnostního programu za nákup získáš 56,53 bodů

Kompresní ponožky vhodné na zimní výkonnostní sporty náročné na lýtka. Komprese tě posune dál.

Materiál:
Hedvábí, Elastan, Merino, Polyamid
více

Barva:
velikost:
39/41
42/44
45/47

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

Ski Compression Socks

Pánské kompresní ponožky ORTOVOX SKI COMPRESSION SOCK tě posunou dál! Pokud se věnuješ skialpinismu a freeridu, určitě znáš ten pocit, kdy už tě oteklá lýtka zpomalují. Díky kompresním ponožkám, které zvyšují prokrvení a brání šíření laktátu, na takové obtíže můžeš zapomenout. Naše ponožky jsou navíc opatřeny plochými švy, díky kterým se vyhneš nepříjemným puchýřům a otlačeninám.

Technické parametry

  • Plochý šev na palcích zabraňuje odírání a puchýřům
  • Materiál: 46 % Polyamid + 38 % Nová vlna (MERINO) + 9 % hedvábí + 7 % elastan

Komprese jako klíč k lepším výkonům

Pánské ponožky ORTOVOX MERINO SOCKS SKI COMPRESSION jsou ideální volbou pro namáhavé dny na lyžích. Ať už vyrazíš na freeride nebo túru volným terénem s obtížným stoupáním, naše kompresní ponožky s tou nejkvalitnější merino vlnou poskytnou optimální podporu tvým lýtkovým svalům a ochrání je před únavou.

Rovnoměrná komprese tě posune dál

Kompresní účinek našich ponožek na lyže je rovnoměrně rozprostřen od kotníku po lýtko. Ponožky tak napomáhají správnému prokrvení a chrání je před předčasnou únavou. Při stoupání i sestupech, musí naše lýtkové svaly čelit nesčetným nárazům a vibracím. Svaly jsou tak pod neustálým nátlakem a mohou se rychle unavit. Rovnoměrná komprese ovšem dokáže tento proces zpomalit.

Naše pánské ponožky ORTOVOX MERINO SOCKS SKI COMPRESSION navíc skvěle padnou a jsou vysoce prodyšné. Ventilační systém na holeních a síťový systém na šlapkách efektivně odvádí pot a poskytuje lepší prodyšnost.

Výkony v pohodlí

Pánské ponožky ORTOVOX SKI COMPRESSION mají ergonomický střih, speciálně tvarovaný pro pravé a levé chodidlo. Plochá konstrukce zaručuje dobrou pružnost a nedovolí, aby tě ponožky tlačily. Stabilizační zóny na kotnících a stahující horní lem navíc zabraňují, aby ti ponožky klouzaly po nohách. Abychom zabránili vzniku puchýřů a odírání, použili jsme v oblasti palců ploché švy. Polstrované části na patách a palcích navíc dobře tlumí a chrání proti odírání.

Merino vlna přirozeně napomáhá odvádět pot a neutralizovat pachy a k tomu je i mimořádně pohodlná. Pánské ponožky ORTOVOX SKI COMPRESSION jsou proto perfektní volbou pro všechny výstupy i sjezdy!

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.