•  
  • Sleva 25 %
  • Outlet

Ski Light

Ortovox
4250875212558

Ski Light

Ortovox

Ortovox merino lyžařské ponožky se střihem pro pravou i levou nohu ti perfektně padnou.

Barva
Blue Ocean
Velikost
38/39
EAN: 4250875212558
849 Kč

638 Kč

Zboží bude doručeno v pátek 29. 10.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Materiál
Materiál: Nylon, Merino, Lycra, Spandex

Popis produktu

Ski Light

Směs merino vlny, nylonu, lycry a spandexu poskytuje skvělé klima pro nohy a ideální kontrolu vlhkosti. Jemná merino vlákna přenášejí vlhkost z pokožky do jádra vlákna. Vaše nohy se tak cítí suché a je o ně dobře postarano. Ponožky Ortovox jsou zvláště vhodné pro sportovce se silným zápachem nohou. Proteinové struktury merino vlákniny ničí bujné bakterie, a tak jsou ideální pro delší nošení.

Aby nedocházelo k tření a otlakům, jsou zcela bezešvé.

Pro zvýšení trvanlivosti a pohodlí jsme vyztužili patu a odpružili chodidlo, prsty a nárt vnitřní vložkou z froté tkaniny.

Ponožky merino ORTOVOX, jsou formovány jak pro pravou tak levou nohu samostatně, aby bylo zaručeno ještě lepší přilnutí.

Garance spokojenosti

ORTOVOX

Od roku 1980, kdy ORTOVOX přišel s jejich prvním legendárním lavinovým vyhledávačem F2, se tato německá outdoorová značka svými produkty soustředí na naší ochranu v horách. Nejčastěji ji oblékají skialpinisti a freerideři, ale široký sortiment nabízí i pro vysokohorskou turistiku, horolezectví, lezení a mountain running. 

V současnosti najdeš v jejím portfoliu veškeré oblečení od spodního prádla po softshell a hardshell oblečení, propracované a odolné batohy včetně lavinových batohů, lavinové sondy, lopaty, vyhledávače a také lékárničky nebo bivaky.

Světový lídr v produkci vlněného oblečení

ORTOVOX si zakládá na naprosto špičkové kvalitě merino vlny, kterou bere ze svých vybraných farem v Tasmánii. Vlnu najdeš v každém kousku oblečení, a to i na hardshell bundách. Její kolekce nemají ve světě konkurenci. Svou vizionářskou myšlenkou dokázali obnovit chovy ovcí ve Švýcarsku se specifickou vlnou s výbornou tepelnou izolací – SWISSWOOL®.

Udržitelnost a odpovědnost vůči přírodě i lidem

ORTOVOX je silná a sebevědomá značka a naplno si uvědomuje, že svým vlivem může mnoho věci ovlivnit. ORTOVOX se snaží o udržitelnost své produkce na všech úrovních. Chrání tebe, lokální výrobce, hory i samotné ovečky či tasmánský deštný prales. Své výrobky označuje značkami Fair Trade, OWP (ORTOVOX WOOL PROMISE), EOCA, PFC FREE a SWISSWOOL®.

 

Vlastnosti produktu

Materiál
Materiál: Nylon, Merino, Lycra, Spandex

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Speedtouring
  • Skitouring
  • Skialpinismus
  • Freetouring
  • Freeride
  • Lyžování

O značce

Ortovox

Něměcký výrobce prestižního outdoorového vybavení. Svou udržitelnou výrobou s důrazem na tradice a přírodní materiály dělá hory stále bezpečnější už od roku 1980.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.