•  

Obal na pásy

EAN (čárový kód): 9120038953558
Do Věrnostního programu za nákup získáš 9,43 bodů

Nylonový pytlík vám uchrání lepidlo skialpinistických pásů od nalepení “drobků” z batohu nebo před poškozením vláken.

více

Barva:
Aktivity:

Barva
Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

Obal na pásy

Lehký nylonový pytlík na skialpinistické pásy je vhodné používat vždy, když si pásy dáváte do batohu. Pro fungování lepidla je důležité, aby lepidlo bylo vždy čisté a když dáte pásy volně do batohu, všude, kde nebude lepidlo chráněné fólií nebo překrytým pásem, se na lepidlo nalepí všechno, co v batohu máte. Navíc pytlík ochrání suché věci v batohu od mokrých pásů.

Pokud máte v rodině (nebo skialpinistickém oddíle) více skialpových lyží, využijete na pytlíku bílé pole pro popsání o jaké pásy jde. Tak se nemůže stát, že si na túru vezmete zrovna ty pásy k lyžím, které zůstaly doma ve skříni.

Garance spokojenosti

Výrobky z Tyrolska, na které se můžete spolehnout

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. Své výrobky vyvíjí, vyrábí a testuje přímo v Tyrolsku, a proto může změny rychle integrovat do výroby. Při testování a vývoji spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem, kterému je exkluzivním partnerem. Pásy jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. KOHLA pásy vyrábí i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Fischer, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa

Za skialpinistické pásy získala KOHLA množství ocenění (mezi nimi i dvě ISPO Awards 2013/14 a 2015/16 za inovaci).

Parametry:

Materiál: nylon

Barva: černá

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.