•  

SkyCrown

Skylotec
4030281111436

SkyCrown

Skylotec

Lehká lezecká přilba klasické konstrukce a s dobrým odvětráváním a polstrováním. Dobře sedí díky nastavovacímu kolečku a popruhům.

EAN: 4030281111436
1 590 Kč

1 510 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Obvod hlavy: 54-62cm
Materiál
Materiál: Polystyren, ABS

Popis produktu

SkyCrown

Při lezení na skalách, v horách, ale i na ferratách potřebujete kvalitní ochranu hlavy. Přilba Skylotec Skycrown se svými 385 g splňuje náročné požadavky na bezpečnost. Je nastavitelná, pohodlná a je vyrobená z kvalitního ABS polymeru, který se vyznačuje svou vysokou odolností proti mechanickému poškození a schopností tlumit rázy.

Bezpečná a pohodlná

Klasická konstrukce této přilby spolehlivě chrání celou hlavu, včetně čela a temene a díky její šířce se nemusíte obávat ani o uši a boční strany hlavy. Vnitřní strana přilby je vypolstrovaná, takže vás nebude nikde tlačit.

Nastavitelná

Pomocí kolečka pro nastavování výztuhy kolem obvodu hlavy a nastavitelným řemínkům kolem uší a pod bradou si přilbu přizpůsobíte přesně tak, že vám bude dobře a těsně sedět na hlavě, ale zůstane pohodlná. Nebude vám lítat ze strany na stranu nebo se sesmekávat do očí a vy se můžete v klidu soustředit na vertikální pohyb a užívat si lezení. Přezka pod bradou je měkce vypolstrovaná, zapínací spona je červená a tak hned vidíte, kde máte sáhnout, když chcete přilbu rozepnout.

Odvětrání a svorky na čelovku

Přilba má na boční straně otvory pro dostatečné odvětrávání a na horní straně je profilovaná tak, že při dešti odvádí vodu tak, aby vám nezatékala do větracích otvorů.

Někdy se stane, že lezete až do tmy a proto jsou na přilbě 4 pružné svorky, do kterých jednoduchým způsobem přichytíte čelovku a ta pak dobře a pevně drží na svém místě.

Doporučení Skylotecu

Pokud je produkt používán velmi často, měl by být vyřazen v závislosti na opotřebování a výskytu trhlinek. Jestliže se produkt používá pouze výjimečně, měl by být vyřazen po 6-8 letech. Jako pravidlo Skylotec doporučuje nepoužívat žádné vybavení déle než 10 let.

Garance spokojenosti

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Obvod hlavy: 54-62cm
Materiál
Materiál: Polystyren, ABS

O značce

Skylotec

Renomovaný německý výrobce vybavení pro horolezectví, via-ferraty a práci ve výškách se zkušenostmi delšími více jak 70 let.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.