•  

Stanové kolíky Titanium 1g Skewer x 6

EAN (čárový kód): 5060122784764
Do Věrnostního programu za nákup získáš 35,58 bodů

Superlehké stanové kotvící kolíky od britského výrobce Terra Nova. V balení 6 ks.

Délka:
12cm
Hmotnost:
1g
KS v balení:
6
více

Barva:
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Stanové kolíky Titanium 1g Skewer x 6

Superlehké stanové kotvící kolíky od britského výrobce Terra Nova pro ty nejnáročnější uživatele, kteří dbají na každý gram hmotnosti svého vybavení.

  • V balení 6 ks
  • Délka 12 cm
  • Oranžové hlavičky pro snadné hledání v terénu

Garance spokojenosti

Terra Nova

Terra Nova znamená v překladu Nová Země a tento název reflektuje samotné úsilí, inovaci a poslání této britské značky. Výrobou stanů se zabývá už od 80. let dvacátého století a za tu dobu získala mnoho zkušeností, aby o sobě mohla říkat, že vyrábí jedny z nejlepších stanů na světě.

Firma Terra Nova je stále rodinným podnikem s vývojem ve Velké Británii, kde také ve městě Derbyshire vyrábí ty nejpropracovanější stany z moderních materiálů tak, aby odolaly počasí na Antarktidě, v Himaláji nebo extrémně vlhkému prostředí.

Extrémně lehké nebo extrémně odolné stany

Za své extrémně lehké stany získala značka Terra Nova několikrát zápis Guinessově knize rekordů. Dnes se pyšní ultralehkým stanem Laser Pulse Ultra s hmotností 450 g a délkou 30 cm ve sbaleném stavu. Opakem k nízké hmotnosti mohou být například robustní expediční stany Expedition vybavené odolnými materiály a důmyslnou konstrukcí, která dokáže odolat těm nejdrsnějším podmínkám na naší planetě.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.