•  

Symbioz Hyperflex Elite

EAN (čárový kód): 3436500412352
Do Věrnostního programu za nákup získáš 351,03 bodů

Inovativní sněžnice do nejnáročnějších podmínek, která mění chůzi. Nyní se vy nemusíte přizpůsobovat sněžnicím, ale sněžnice se přizpůsobí vaší chůzi.

počet hrotů:
8
zámek sněžnice:
ne
boční hřebeny:
ne
konstrukce sněžnice:
Hyper flex, tvar přesýpacích hodin
špička vázání:
MEMORY LOCK SYSTEM, LATERAL ADJUST
pata vázání:
komfortní popruh s tlumením, stahovací ráčna, obvodový zámek
podpatek:
easy ascent, ano
nosnost:
30–80kg, 70–140kg, 50–120kg
více

Barva:
velikost:
S
M
L
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení čtvrtek 24. 9.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Symbioz Hyperflex Elite

Sněžnice symbioz jsou z patentovaného materiálu Hyper flex, který je odolný a zároveň ohebný. Sněžnice se přizpůsobí vaší chůzi a nerovnosti terénu – ať už budete traverzovat nebo půjdete do prudkého kopce. Komfortní vázání se ovládá jednoduše a rychle. Stačí nastavit velikost, obout, utáhnou a je to. Rychle sněžnice obujete, pohodlně se vám v nich půjde a jednoduše je zase sundáte.

Komfortní chůze bez ohledu na terén

Sněžnice se přizpůsobí terénu a každému vašemu kroku. Nemusíte nijak vytáčet nohy, protože měkká a pevná konstrukce se přizpůsobí. Sněžnice mají vertikální i horizontální prolisy, které zabraňují, aby vám sněžnice podkluzovala ve svahu. V případě zmrzlého sněhu mají sněžnice 8 dvoucípých zubů, které vás podrží. Při výstupu mají sněžnice pak hroty na špičce, takže ani při stoupání vám noha nepodklouzne. Při stoupání můžete použít podpatěnku, díky které se dostanete do větší roviny.

Obutí bez komplikací

Sněžnice má komfortní vázání. Špičku si prvně nastavíte pomocí popruhů a při každém dalším obutí jednoduše nohu vložíte a zacvaknete přední ráčnu. To je celé. Navíc můžete nastavit vázání i na širší botu. U kotníku si nastavíte obvod a dotáhnete ráčnou. Při dalším použití stačí jen dotáhnout ráčnou. Sněžnice má velké rozpění velikostí. I tohle jde nastavit rychle. Velikost nastavíte pomocí zmáčknutí dvou pojistných pinů a posunete patu podle potřeby. Popruh u kotníku má tlumení pro komfortnější nošení. Takže i když sněžnice půjčíte, tak velikost nastavíte rychle a jednoduše.

Výběr velikosti a její nosnost

Sněžnice je pro pevnost vyztužená dvěma karbonovými pláty, aby se prohýbala tak, jak má. Při výběru sněžnice je potřeba zvolit velikost. Podstatná je nosnost. Nezapomeňte však, že sebou ponesete i batoh a vybavení, které také něco váží.

Sněžnice do nejnáročnějších terénů

Nejvyšší model sněžnic TSL. Sněžnice, které se přizpůsobí terénu a vy tak můžete jít podle sebe. Nepodklouznou ani na promrznutém sněhu. Navíc je rychle a jednoduše obujete.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.