•  

Symbioz Hyperflex Racing

EAN (čárový kód): 3436500412574
Do Věrnostního programu za nákup získáš 251,28 bodů

Závodní sněžnice navržena pro maximalizaci rychlosti na sněhu. Každá sněžnice váží jen 320 g.

počet hrotů:
4
zámek sněžnice:
ne
boční hřebeny:
ne
konstrukce sněžnice:
Hyper flex
špička vázání:
gumový nášlap
pata vázání:
popruh s přezkou
podpatek:
ne
nosnost:
40–100kg
více

Barva:
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Symbioz Hyperflex Racing

Sněžnice symbioz jsou z patentovaného materiálu Hyper flex, který je odolný a zároveň ohebný. Sněžnice se přizpůsobí vaší chůzi a nerovnosti terénu – ať už budete traverzovat nebo poběžíte do poběžíte kopce. Rychle stahovatelné vázání se ovládá jednoduše. Stačí obout, utáhnou a je vyběhnout.

Komfortní chůze bez ohledu na terén

Sněžnice se přizpůsobí terénu a každému vašemu kroku. Nemusíte nijak vytáčet nohy, protože měkká a pevná konstrukce se přizpůsobí. Sněžnice mají vertikální i horizontální prolisy, které zabraňují, aby vám sněžnice podkluzovala ve svahu. V případě zmrzlého sněhu mají sněžnice 4 hroty, které vás podrží.

Obutí bez komplikací

Sněžnice má rychlenastavitelné vázání. Jednoduše si nastavíte obvod kotníku a vždy už jen stahujete pomocí plastové přezky. Velké rozpětí velikostí vám nabídne nejen bezproblémově vyřešit změnu obuvi, ale také půjčení kamarádovi.

Sněžnice přímo pro běh

Sněžnice navrženi přesně pro běh. Nemusíte měnit styl běhu. Sněžnice jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu přirozenému běhu.

Garance spokojenosti

TSL: sněžnice a hole z francouzských Alp

Značka TSL je příběhem lidí, kteří chtěli udělat hory přístupné. Už přes 35 let inovují, sdílí zkušenosti a píší historii výroby sněžnic v Evropě. Dnes je TSL světovým lídrem ve výrobě sněžnic a holí se sídlem v srdci francouzských Alp. Vědomi si krásy i důležitosti přírody, vyrábí své produkty s důrazem na životní prostředí a udržitelnost.

Opraví i ten nejstarší model

TSL na trh dodává velmi kvalitní produkty vyznačující se dlouhou dobou životnosti. Ať už máš rok starý model nebo deset let, je to jedno. TSL dokáže opravit veškeré modely, které kdy vyrobilo.

Z širokého portfolia sněžnic a holí si vybere opravdu každý přesně podle svých požadavků. U této značky můžete mít také důvěru i v reklamační řízení či rychlý pozáruční servis.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.