•  

Tarp Ultra 1

Terra Nova
5060122782463

Tarp Ultra 1

Terra Nova

Nejlehčí přístřešek na světě. Pro ty, kteří sebou vyráží na rychlý a lehký trip a nechtějí se nechat zaskočit počasím.

EAN: 5060122782463
12 490 Kč

11 865 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Sbalený rozměr: 13 x 10 x 5cm
Maximální hmotnost: 86g
Rozměr přístřešku: 2,5 x 1,5m
Materiál
Materiál tropika: ULTRA
Vodní sloupec tropika: 10000mm
Materiál: Nylon, UHMPWE

Popis produktu

Tarp Ultra 1

PRO EXTREMISTY

Pro ty, kteří počítají každý gram i centimetr. Pro ty, kteří sebou nechtějí vzít ani ten nejlehčí stan, ale chtějí mít se sebou ochranu před deštěm.

ULTRA

Přístřešek je tvořen materiálem ULTRA, který naleznete v názvu stanu. Ten je zpracován z patentovaného UHMWPE (dyneema), který je laminován z obou stran velmi tenkou a výkonnou fólii.

  • o 25 % pevnější než silikonovaný ripstop nylon
  • o polovinu lehčí než silikonovaný ripstop nylon
  • zvýšená odolnost proti UV záření
  • dlouhá životnost
  • 10.000 mm vodní sloupec

ŠVY BEZ ŠITÍ

ULTRA není šitá, ale spoje jsou taveny. To zaručuje lepší odolnost proti protečení a taky pevnost. Na přístřešku je všeobecně minimum švů. To z důvodu, kdy stéká vlhkost po vnitřní straně stanu (například při kondenzaci), tak se kapka zasekne o šev a skápne dolů.

POUTKA A PÁSKY

Poutka i pásky jsou zpevněny pro lepší a jednoduší manipulaci. Přístřešek můžete pevně přivázat, přikolíkovat nebo vztyčit, dle prostředí a potřeby.

4 TESTY, ABY VÁS STAN NEZKLAMAL
Každý stan, než se dostane na pult v prodejně, je otestovaný na konci výroby. V průběhu vývoje musí projít každý model testy v laboratoři i v terénu. Testované jsou jednotlivé materiály na pevnost v tahu, nepromokavost a odolnost proti UV záření. 

 UV NEPŘÍTEL

Velkým nepřítelem stanu je UV záření. To způsobuje rychlou degradaci odolnosti a pevnosti materiálů. Proto jsou na stanu použity různé materiály a úpravy, podle potřeby dané zóny. Přístřešek má odolnější materiál proti UV záření.

NAPŘÍČ ČASEM

Stany nejsou testovány jen v novém a 100% stavu, ale taky i po použití. TERRA NOVA chce mít funkční stany i po několika nocích v dešti a vystavení na slunci. Proto se zamýšlí nad každým materiálem a jeho použití. Následně prochází i dlouhodobými testy, aby stan nezklamal.

NEJLEHČÍ NA SVĚTĚ

Nejlehčí přístřešek na světě, který nezatíží a nezabere mnoho místa. Zpevněná poutka zaručí pevného připevnění i v komplikovaném terénu.

Rozměr: 250 x 150 cm

Garance spokojenosti

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Mít důvěru ve vybavení je důležité. Ještě důležitější je, aby vaše důvěra nebyla zklamaná. TERRA NOVA svým stanům věří a aby podpořili i vaši důvěru, nabízí na veškeré stany TERRA NOVA doživotní záruku na výrobní závady a vady materiálů.

SERVIS

Ať už se jedná o protržení stanu, ztrátu kolíků nebo ohnutí prutu, není důvod se obávat. Pro tyto případy je zde servisní středisko, které nabízí opravu. To je podpořeno i velkým množstvím náhradních dílů od kolíků, přes jednotlivé segmenty prutů až opravné sady tropika.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Sbalený rozměr: 13 x 10 x 5cm
Maximální hmotnost: 86g
Rozměr přístřešku: 2,5 x 1,5m
Materiál
Materiál tropika: ULTRA
Vodní sloupec tropika: 10000mm
Materiál: Nylon, UHMPWE

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Turistika

O značce

Terra Nova

Tento stále rodinný podnik s vývojem ve Velké Británii vyrábí ty nejpropracovanější stany z moderních materiálů tak, aby odolaly počasí na Antarktidě, v Himaláji nebo extrémně vlhkému prostředí.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.