•  

Trad 18

Ortovox
4250875270886

Trad 18

Ortovox

Extrémně lehký batoh pro vícedélkové lezení. Sbalíš do něj vše potřebné pro krátké jednodenní lezecké výstupy a zároveň na něj připevníš spoustu materiálu pro pohodlné nástupy. Lehký a odolný s možností sbalení do integrované kapsičky.

EAN: 4250875270886
1 350 Kč

1 013 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Střih
Počet kapes: 2
Funkční prvky
Bederní kapsička: Ne
Kompatibilita s rezervoáry na vodu: Ano
Oddělená kapsa na lavinovou výbavu: Ne
Vstup přes záda: Ne
Obvodový zip: Ne
Vstup přes víko: Ano
Ergonomie
Zádový límec: Ne
Integrovaný chránič páteře: Ne
Bederní pás: Ne
Rozměry a hmotnost
Doporučená výška postavy: 170–195cm
objem batohu: 18l
Uchycení vybavení
Připevnění vybavení: lano
Balení
AVABAG systém jako součást balení: Ne

Popis produktu

Trad 18

Batoh TRAD je ideální pro lezce, kteří se chystají na krátké a nenáročné horolezecké výstupy. Jeho tvar, zádový systém i ramenní popruhy neomezují při náročném lezeckém pohybu. Pouhých 195 g je opravdu čisté minimum, které můžeš od horolezeckého batohu očekávat. Čistý design bez zbytečností.

EXTRÉMNĚ LEHKÝ, ALE PEVNÝ

Extrémně lehký batoh, který váží jen 195 g. Celý batoh můžeš sbalit do integrované kapsičky. Balíček můžeš připevnit na úvazek pomocí integrované karabiny. Přes nízkou hmotnost má batoh komfortní a měkký zádový systém i ramenní popruhy. Nízká hmotnost není na úkor kvality ani komfortu.

VYBAVENÍ NENÍ PROBLÉM

Uvnitř batohu připevníš rezervoár na vodu a hadičku vyvedeš na ramenní popruh. Z přední strany jsou očka na lezecký materiál: 

 • karabiny
 • HMS
 • expresky
 • helma
 • lano

Píšťalka a Emergency card

Batoh vám drží pevně na zádech díky anatomicky tvarovaným ramenním popruhům a nastavitelnému hrudnímu popruhu, kde navíc naleznete píšťalku. Vevnitř v batohu je i kapsička s EMERGENCY CARD, do kterých si napíšeš své osobní údaje, alergie a krevní skupinu, což usnadní práci záchranářům.

Rychlost v horách hraje roli

Vstup do hlavní komory batohu stáhneš pomocí integrovaného popruhu v límci s rychlostním zámkem. Jednoduše stačí stáhnout a batoh je pevně uzavřen. Zatažením plastové spony zámek uvolníš a otevřeš batoh. V kapsičce je i plastová karabina na klíče. Tato kapsa zároveň slouží ke sbalení batohu do vlastní kapsy.

Služebník na mnoho let

Batoh je z pevného a trvalého nylonu. Pevnost je zvýšená RIPSTOP zpracováním a vodoodpudivou úpravu. Batoh vám vydrží po mnoho let ve stejných barvách. Do nylonu je přidáván UV stabilizátor, který zabraňuje vyblednutí barev.

Horolezecký batoh pro jednodenní akci

Lehký horolezecký batoh pro vícedélkové lezení. Pevně drží na zádech i bez bederního popruhu a nerozhodí tvé těžiště ani v převisech. Stačí ho správně dotáhnout. Je dostatečně objemný s možností uchycení lezeckého vybavení i z vnějšku. 

Materiály:

 • Nylon 70D Ripstop + Nylon 210D HD Ripstop

Vlastnosti:

 • Objem: 18 l
 • Délka: regulár
 • Šířka: 24 cm
 • Výška: 49 cm
 • Hloubka: 17 cm
 • Přihrádky: 2
 • Váha batohu: 195 g

Garance spokojenosti

ORTOVOX

Od roku 1980, kdy ORTOVOX přišel s jejich prvním legendárním lavinovým vyhledávačem F2, se tato německá outdoorová značka svými produkty soustředí na naší ochranu v horách. Nejčastěji ji oblékají skialpinisti a freerideři, ale široký sortiment nabízí i pro vysokohorskou turistiku, horolezectví, lezení a mountain running. 

V současnosti najdeš v jejím portfoliu veškeré oblečení od spodního prádla po softshell a hardshell oblečení, propracované a odolné batohy včetně lavinových batohů, lavinové sondy, lopaty, vyhledávače a také lékárničky nebo bivaky.

Světový lídr v produkci vlněného oblečení

ORTOVOX si zakládá na naprosto špičkové kvalitě merino vlny, kterou bere ze svých vybraných farem v Tasmánii. Vlnu najdeš v každém kousku oblečení, a to i na hardshell bundách. Její kolekce nemají ve světě konkurenci. Svou vizionářskou myšlenkou dokázali obnovit chovy ovcí ve Švýcarsku se specifickou vlnou s výbornou tepelnou izolací – SWISSWOOL®.

Udržitelnost a odpovědnost vůči přírodě i lidem

ORTOVOX je silná a sebevědomá značka a naplno si uvědomuje, že svým vlivem může mnoho věci ovlivnit. ORTOVOX se snaží o udržitelnost své produkce na všech úrovních. Chrání tebe, lokální výrobce, hory i samotné ovečky či tasmánský deštný prales. Své výrobky označuje značkami Fair Trade, OWP (ORTOVOX WOOL PROMISE), EOCA, PFC FREE a SWISSWOOL®.

 

Vlastnosti produktu

Střih
Počet kapes: 2
Funkční prvky
Bederní kapsička: Ne
Kompatibilita s rezervoáry na vodu: Ano
Oddělená kapsa na lavinovou výbavu: Ne
Vstup přes záda: Ne
Obvodový zip: Ne
Vstup přes víko: Ano
Ergonomie
Zádový límec: Ne
Integrovaný chránič páteře: Ne
Bederní pás: Ne
Rozměry a hmotnost
Doporučená výška postavy: 170–195cm
objem batohu: 18l
Uchycení vybavení
Připevnění vybavení: lano
Balení
AVABAG systém jako součást balení: Ne

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
 • Lezení
  Lezení

O značce

Ortovox

Něměcký výrobce prestižního outdoorového vybavení. Svou udržitelnou výrobou s důrazem na tradice a přírodní materiály dělá hory stále bezpečnější už od roku 1980.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.