•  

Trad 18

EAN (čárový kód): 4250875270923
Do Věrnostního programu za nákup získáš 64,13 bodů

Extrémně lehký batoh pro vícedélkové lezení. Sbalíš do něj vše potřebné pro krátké jednodenní lezecké výstupy a zároveň na něj připevníš spoustu materiálu pro pohodlné nástupy. Lehký a odolný s možností sbalení do integrované kapsičky.

Počet kapes:
2
Bederní kapsa:
ne
úchyt rezervoáru vody:
ano
zádový límec:
ne
Lavinová kapsa:
ne
vstup přes záda:
ne
obvodový zip:
ne
vstup přes víko:
ano
páteřový chránič:
ne
bederní pás:
ne
Doporučená výška postavy:
170–195cm
objem batohu:
18l
připevnění vybavení:
lano
součástí batohu je lavinový systém:
ne
více

Barva:
velikost:
18 l

Skladem

doručení úterý 27. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Trad 18

Batoh TRAD je ideální pro lezce, kteří se chystají na krátké a nenáročné horolezecké výstupy. Jeho tvar, zádový systém i ramenní popruhy neomezují při náročném lezeckém pohybu. Pouhých 195 g je opravdu čisté minimum, které můžeš od horolezeckého batohu očekávat. Čistý design bez zbytečností.

EXTRÉMNĚ LEHKÝ, ALE PEVNÝ

Extrémně lehký batoh, který váží jen 195 g. Celý batoh můžeš sbalit do integrované kapsičky. Balíček můžeš připevnit na úvazek pomocí integrované karabiny. Přes nízkou hmotnost má batoh komfortní a měkký zádový systém i ramenní popruhy. Nízká hmotnost není na úkor kvality ani komfortu.

VYBAVENÍ NENÍ PROBLÉM

Uvnitř batohu připevníš rezervoár na vodu a hadičku vyvedeš na ramenní popruh. Z přední strany jsou očka na lezecký materiál: 

 • karabiny
 • HMS
 • expresky
 • helma
 • lano

Píšťalka a Emergency card

Batoh vám drží pevně na zádech díky anatomicky tvarovaným ramenním popruhům a nastavitelnému hrudnímu popruhu, kde navíc naleznete píšťalku. Vevnitř v batohu je i kapsička s EMERGENCY CARD, do kterých si napíšeš své osobní údaje, alergie a krevní skupinu, což usnadní práci záchranářům.

Rychlost v horách hraje roli

Vstup do hlavní komory batohu stáhneš pomocí integrovaného popruhu v límci s rychlostním zámkem. Jednoduše stačí stáhnout a batoh je pevně uzavřen. Zatažením plastové spony zámek uvolníš a otevřeš batoh. V kapsičce je i plastová karabina na klíče. Tato kapsa zároveň slouží ke sbalení batohu do vlastní kapsy.

Služebník na mnoho let

Batoh je z pevného a trvalého nylonu. Pevnost je zvýšená RIPSTOP zpracováním a vodoodpudivou úpravu. Batoh vám vydrží po mnoho let ve stejných barvách. Do nylonu je přidáván UV stabilizátor, který zabraňuje vyblednutí barev.

Horolezecký batoh pro jednodenní akci

Lehký horolezecký batoh pro vícedélkové lezení. Pevně drží na zádech i bez bederního popruhu a nerozhodí tvé těžiště ani v převisech. Stačí ho správně dotáhnout. Je dostatečně objemný s možností uchycení lezeckého vybavení i z vnějšku. 

Materiály:

 • Nylon 70D Ripstop + Nylon 210D HD Ripstop

Vlastnosti:

 • Objem: 18 l
 • Délka: regulár
 • Šířka: 24 cm
 • Výška: 49 cm
 • Hloubka: 17 cm
 • Přihrádky: 2
 • Váha batohu: 195 g

Garance spokojenosti

ORTOVOX, lídr ve výrobě vybavení pro freeride, skialpinismus a skitouring 

30 let se Ortovox specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností a komfortu, jsou batohy vyvíjeny s fyzioterapeuty. Proto jsou batohy ORTOVOX tak pohodlné. Ortovox klade důraz na bezpečnost v každém produktu - chce, aby sis svou oblíbenou aktivitu co nejvíce užili. Priorita při vývoji produktů je zaměřena na kvalitu, komfort, funkčnost a životnost, které jsou nadřazené ceně. To ocenili například i profesionální uživatelé jako horští vůdci nebo horská služba.

Nekompromisní 5letá záruka

Batohy ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.