•  
 • Sleva 40 %
 • Outlet

Trad 24 S

EAN (čárový kód): 4250875270848
Do Věrnostního programu za nákup získáš 104,7 bodů

Velmi lehký lezecký batoh, který při lezeckém pohybu pevně drží na zádech, nepřekáží, je odolný a připevníš na něj spoustu lezeckého vybavení. Ve velikosti S pro lidi s kratšími zády.


Počet kapes:
3
Bederní kapsa:
ano
úchyt rezervoáru vody:
ano
zádový límec:
ne
Lavinová kapsa:
ne
vstup přes záda:
ne
obvodový zip:
ano
vstup přes víko:
ano
páteřový chránič:
ne
bederní pás:
ano
Doporučená výška postavy:
150–175cm
objem batohu:
24l
připevnění vybavení:
lyže, hůlky, lano, helma, 2 cepíny
součástí batohu je lavinový systém:
ne
více

Barva:
velikost:
24 l
Aktivity:

Skladem

doručení čtvrtek 22. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Trad 24 S

Lehký batoh ORTOVOX TRAD 24 S je ideální pro lezce, protože neomezuje při náročných dlouhých cestách, s hmotností se dostanete na pouhých 620 g a bude pevně držet na zádech. Čistý design nabídne čisté průlezy, aniž by se zahákl a lezecký materiál můžete pevně připevněno k batohu. A aby toho nebylo málo, tak má batoh integrovaný záchranný systém RECCO.

EXTRÉMNĚ LEHKÝ A PEVNÝ

Batoh váží v plné výbavě 780 g. Můžeš ho ale odlehčit na 620 g díky vyjímatelné duralové konstrukci. To oceníš při vícedélkovém lezení, kdy víš, že nepotřebuješ komfortní zádový systém ale naopak ušetřit co nejvíce hmotnosti.

SYSTÉM NA PŘIPNUTÍ HOROLEZECKÉHO VYBAVENÍ

Uvnitř batohu připevníš rezervoár na vodu a hadičku vyvedeš na ramenní popruh. Z přední strany jsou očka na lezecký materiál: 

 • helma
 • lano
 • lyže
 • dva cepíny
 • hole

Komfortní zádový systém s důrazem na hmotnost

Batoh dobře drží na zádech díky vycpaným ramenním popruhům, odlehčenému bedernímu pásu a nastavitelnému hrudnímu popruhu, jehož součástí je i píšťalka. V batohu je i kapsička s EMERGENCY CARD, do kterých si napíšeš své osobní údaje, alergie a krevní skupinu, což usnadní práci záchranářům.

VSTUP JAKO DO KUFRU

Do hlavní komory vedou dva vstupy. První je obvodový zip, díky kterému batoh otevřeš podobně jako kufr, druhý vstup je přes víko batohu ze shora. Pro lepší přehlednost v batohu je celý vnitřek ve svítivé barvě, která ti pomůže najít věci v šeru.

Rychlost v horách hraje roli

Vstup do hlavní komory batohu stáhneš pomocí integrovaného popruhu v límci s rychlostním zámkem. Jednoduše stačí stáhnout a batoh je pevně uzavřen. Zatažením plastové spony zámek uvolníš a otevřeš batoh. Ve víku batohu je i plastová karabina na klíče.

Recco® záchranný systém

Záchranný systém Recco® se skládá ze dvou částí – z detektoru a z reflektoru. Reflektor je malá kapslička vážící 4 g a je zalisovaná do ochranného pouzdra integrovaného do batohu ORTOVOX TRAD 24 S. Pro vysílání signálu nepotřebuje napájení, je voděodolná, může se prát a má prakticky neomezenou životnost.

Detektor používají záchranáři pro přesnou lokalizaci hledaného - většinou pomocí vrtulníku. Při záchraně je rychlost důležitá a při tomto způsobu vyhledávání může být použita rychlost až 130 km/h a prohledávaná plocha je rádius 200 metrů. To znamená že jeden kilometr čtvereční lze prohledat za 3 – 4 minuty, což znamená 30 fotbalových hřišť za minutu. Při správném umístění reflektoru umožní systém najít zasypaného až pod 30 m vrstvou sněhu.

Služebník na mnoho let

Batoh je z pevného a trvalého nylonu. Pevnost je zvýšená RIPSTOP zpracováním a vodoodpudivou úpravu. Batoh vám vydrží po mnoho let ve stejných barvách. Do nylonu je přidáván UV stabilizátor, který zabraňuje vyblednutí barev.

Velikost zad “S”

Batoh byl přizpůsoben pro lidi s kratší délkou zad 36 - 44 cm - na postavu přibližně 150 - 175 cm). Délka se počítá od 7. krčního obratle po horní část pánve. Nejedná se pouze o délku zad, ale také o tvar ramenních popruhů a přizpůsobení bederního pásu. Lépe padne a pevněji drží na zádech.

NA STĚNU

Lehký horolezecký batoh pro vícedélkové lezení. Pevně drží na zádech a nerozhodí tvé těžiště ani v převisech. Je dostatečně objemný s monžostí uchycení lezeckého vybavení i z vnějšku. 

Materiály:

 • Nylon 210D HD Ripstop + Nylon 420D HD Ripstop

Vlastnosti:

 • Objem: 25 l
 • Délka: regulár
 • Šířka: 27 cm
 • Výška: 58 cm
 • Hloubka: 17 cm
 • Přihrádky: 3
 • Minimální hmotnost: 620 g
 • Maximální hmotnost: 780 g 

Garance spokojenosti

ORTOVOX, lídr ve výrobě vybavení pro freeride, skialpinismus a skitouring

30 let se Ortovox specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností a komfortu, jsou batohy vyvíjeny s fyzioterapeuty. Proto jsou batohy ORTOVOX tak pohodlné. Ortovox klade důraz na bezpečnost v každém produktu - chce, aby sis svou oblíbenou aktivitu co nejvíce užili. Priorita při vývoji produktů je zaměřena na kvalitu, komfort, funkčnost a životnost, které jsou nadřazené ceně. To ocenili například i profesionální uživatelé jako horští vůdci nebo horská služba.


Nekompromisní 5letá záruka

Batohy ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.