•  
 • Sleva 33 %
 • Outlet

Trad 24 S

Ortovox
4250875270848

Trad 24 S

Ortovox

Velmi lehký lezecký batoh, který při lezeckém pohybu pevně drží na zádech, nepřekáží, je odolný a připevníš na něj spoustu lezeckého vybavení. Ve velikosti S pro lidi s kratšími zády.

Barva
Black Raven
velikost
24 l
EAN: 4250875270848
3 490 Kč

2 338 Kč

Zboží bude doručeno ve čtvrtek 28. 1.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Střih
Počet kapes: 3
Funkční prvky
Bederní kapsička: ano
Kompatibilita s rezervoáry na vodu: ano
Oddělená kapsa na lavinovou výbavu: ne
Vstup přes záda: ne
Obvodový zip: ano
vstup přes víko: ano
Ergonomie
Zádový límec: ne
Integrovaný chránič páteře: ne
Bederní pás: ano
Rozměry a hmotnost
Doporučená výška postavy: 150–175cm
objem batohu: 24l
Uchycení vybavení
Připevnění vybavení: lyže, hůlky, lano, helma, 2 cepíny
Balení
AVABAG systém jako součást balení: ne

Popis produktu

Trad 24 S

Lehký batoh ORTOVOX TRAD 24 S je ideální pro lezce, protože neomezuje při náročných dlouhých cestách, s hmotností se dostanete na pouhých 620 g a bude pevně držet na zádech. Čistý design nabídne čisté průlezy, aniž by se zahákl a lezecký materiál můžete pevně připevněno k batohu. A aby toho nebylo málo, tak má batoh integrovaný záchranný systém RECCO.


EXTRÉMNĚ LEHKÝ A PEVNÝ

Batoh váží v plné výbavě 780 g. Můžeš ho ale odlehčit na 620 g díky vyjímatelné duralové konstrukci. To oceníš při vícedélkovém lezení, kdy víš, že nepotřebuješ komfortní zádový systém ale naopak ušetřit co nejvíce hmotnosti.


SYSTÉM NA PŘIPNUTÍ HOROLEZECKÉHO VYBAVENÍ

Uvnitř batohu připevníš rezervoár na vodu a hadičku vyvedeš na ramenní popruh. Z přední strany jsou očka na lezecký materiál:

 • helma
 • lano
 • lyže
 • dva cepíny
 • hole


Komfortní zádový systém s důrazem na hmotnost

Batoh dobře drží na zádech díky vycpaným ramenním popruhům, odlehčenému bedernímu pásu a nastavitelnému hrudnímu popruhu, jehož součástí je i píšťalka. V batohu je i kapsička s EMERGENCY CARD, do kterých si napíšeš své osobní údaje, alergie a krevní skupinu, což usnadní práci záchranářům.


VSTUP JAKO DO KUFRU

Do hlavní komory vedou dva vstupy. První je obvodový zip, díky kterému batoh otevřeš podobně jako kufr, druhý vstup je přes víko batohu ze shora. Pro lepší přehlednost v batohu je celý vnitřek ve svítivé barvě, která ti pomůže najít věci v šeru.


Rychlost v horách hraje roli

Vstup do hlavní komory batohu stáhneš pomocí integrovaného popruhu v límci s rychlostním zámkem. Jednoduše stačí stáhnout a batoh je pevně uzavřen. Zatažením plastové spony zámek uvolníš a otevřeš batoh. Ve víku batohu je i plastová karabina na klíče.


Recco® záchranný systém

Záchranný systém Recco® se skládá ze dvou částí – z detektoru a z reflektoru. Reflektor je malá kapslička vážící 4 g a je zalisovaná do ochranného pouzdra integrovaného do batohu ORTOVOX TRAD 24 S. Pro vysílání signálu nepotřebuje napájení, je voděodolná, může se prát a má prakticky neomezenou životnost.


Detektor používají záchranáři pro přesnou lokalizaci hledaného - většinou pomocí vrtulníku. Při záchraně je rychlost důležitá a při tomto způsobu vyhledávání může být použita rychlost až 130 km/h a prohledávaná plocha je rádius 200 metrů. To znamená že jeden kilometr čtvereční lze prohledat za 3 – 4 minuty, což znamená 30 fotbalových hřišť za minutu. Při správném umístění reflektoru umožní systém najít zasypaného až pod 30 m vrstvou sněhu.


Služebník na mnoho let

Batoh je z pevného a trvalého nylonu. Pevnost je zvýšená RIPSTOP zpracováním a vodoodpudivou úpravu. Batoh vám vydrží po mnoho let ve stejných barvách. Do nylonu je přidáván UV stabilizátor, který zabraňuje vyblednutí barev.


Velikost zad “S”

Batoh byl přizpůsoben pro lidi s kratší délkou zad 36 - 44 cm - na postavu přibližně 150 - 175 cm). Délka se počítá od 7. krčního obratle po horní část pánve. Nejedná se pouze o délku zad, ale také o tvar ramenních popruhů a přizpůsobení bederního pásu. Lépe padne a pevněji drží na zádech.


NA STĚNU

Lehký horolezecký batoh pro vícedélkové lezení. Pevně drží na zádech a nerozhodí tvé těžiště ani v převisech. Je dostatečně objemný s monžostí uchycení lezeckého vybavení i z vnějšku.

Materiály:

 • Nylon 210D HD Ripstop + Nylon 420D HD Ripstop

Vlastnosti:

 • Objem: 25 l
 • Délka: regulár
 • Šířka: 27 cm
 • Výška: 58 cm
 • Hloubka: 17 cm
 • Přihrádky: 3
 • Minimální hmotnost: 620 g
 • Maximální hmotnost: 780 g

Garance spokojenosti

ORTOVOX

Od roku 1980, kdy ORTOVOX přišel s jejich prvním legendárním lavinovým vyhledávačem F2, se tato německá outdoorová značka svými produkty soustředí na naší ochranu v horách. Nejčastěji ji oblékají skialpinisti a freerideři, ale široký sortiment nabízí i pro vysokohorskou turistiku, horolezectví, lezení a mountain running. 

V současnosti najdeš v jejím portfoliu veškeré oblečení od spodního prádla po softshell a hardshell oblečení, propracované a odolné batohy včetně lavinových batohů, lavinové sondy, lopaty, vyhledávače a také lékárničky nebo bivaky.

Světový lídr v produkci vlněného oblečení

ORTOVOX si zakládá na naprosto špičkové kvalitě merino vlny, kterou bere ze svých vybraných farem v Tasmánii. Vlnu najdeš v každém kousku oblečení, a to i na hardshell bundách. Její kolekce nemají ve světě konkurenci. Svou vizionářskou myšlenkou dokázali obnovit chovy ovcí ve Švýcarsku se specifickou vlnou s výbornou tepelnou izolací – SWISSWOOL®.

Udržitelnost a odpovědnost vůči přírodě i lidem

ORTOVOX je silná a sebevědomá značka a naplno si uvědomuje, že svým vlivem může mnoho věci ovlivnit. ORTOVOX se snaží o udržitelnost své produkce na všech úrovních. Chrání tebe, lokální výrobce, hory i samotné ovečky či tasmánský deštný prales. Své výrobky označuje značkami Fair Trade, OWP (ORTOVOX WOOL PROMISE), EOCA, PFC FREE a SWISSWOOL®.

 

Vlastnosti produktu

Střih
Počet kapes: 3
Funkční prvky
Bederní kapsička: ano
Kompatibilita s rezervoáry na vodu: ano
Oddělená kapsa na lavinovou výbavu: ne
Vstup přes záda: ne
Obvodový zip: ano
vstup přes víko: ano
Ergonomie
Zádový límec: ne
Integrovaný chránič páteře: ne
Bederní pás: ano
Rozměry a hmotnost
Doporučená výška postavy: 150–175cm
objem batohu: 24l
Uchycení vybavení
Připevnění vybavení: lyže, hůlky, lano, helma, 2 cepíny
Balení
AVABAG systém jako součást balení: ne

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
 • Horolezectví
 • Lezení

O značce

Ortovox

Něměcký výrobce prestižního outdoorového vybavení. Svou udržitelnou výrobou s důrazem na tradice a přírodní materiály dělá hory stále bezpečnější už od roku 1980.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.