•  

Haršajzny Traxion Crampon

Fritschi
7640132083569

Haršajzny Traxion Crampon

Fritschi

Jediné stoupací železa, která můžete nastavit podle výšky podpory na patě tak, aby vám plnohodnotně zabírali i v nejvyšším třetím stupni podpatěnky skialpového vázání.

Barva
Steel
velikost
90 mm
100 mm
115 mm
EAN: 7640132083569
2 190 Kč

2 080 Kč

Zboží bude doručeno ve čtvrtek 21. 1.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Popis produktu

Haršajzny Traxion Crampon

Ve stoupání při skialpinistické túře často narazíte na vyfoukaný a zledovatělý terén, kdy už pásy přestávají držet. Jedinou možností je sundat lyže a nasadit mačky nebo použít stoupací železa, kterým se také říká haršajzny nebo crampons. Fritschi Traxion jsou komfortní stoupací železa, které nasadíte na vázání bez nutnosti vypnutí boty z vázání. Traxiony plně zabírají i když používáte nejvyšší polohu u vázání. To ocení zejména začátečníci, kteří tuto polohu ve strmém svahu používají a kteří potřebují “dopomoc” než vyladí techniku stoupání.

Fritschi Traxion jsou kompatibilní s vázáním Fritschi Tecton a Vipec

Garance spokojenosti

Servis díky, kterému nezůstanete bez lyží

Na vázání výrobky Fritschi zakoupené v České republice od autorizovaných prodejců, poskytujeme 2letou záruku, pozáruční servis a dostupnost dílů minimálně po dobu 10 let. Náhradní díly jsou skladem v ČR. 

Spolehlivé jako švýcarské hodinky

Firma Fritschi vyrábí sjezdové a skialpinistické vázání v Bernských Alpách 35 km od Eigeru už víc než 55 let. Vázání jsou navrhované, testované a vyráběné přímo ve Švýcarsku ze švýcarských materiálů a dílů. To z důvodu dosažení vysoké spolehlivosti, bezpečnosti a preciznosti, což je u produktu, jako je skialpinistické vázání, na kterém závisí vaše zdraví a život, nutné. Pro firmu Fritschi je vždy bezpečnost, spolehlivost, jízdní vlastnosti a komfort uživatele důležitější než nízká hmotnost na úkor ostatních vlastností. Každý prototyp  vázání je před uvedením na trh otestován pomocí simulace výstupu a sjezdu 100 000 výškových metrů. Na konci výroby je u každého kusu vázání otestováno perfektní fungování vypínacích sil.

Vlastnosti produktu

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
  • Skitouring
  • Skialpinismus

O značce

Fritschi

Bezpečnost, jízdní vlastnosti a komfort byly a jsou pro tohoto švýcarského výrobce důležitějšími parametry při výrobě skialpového a freeride vázání.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.