•  

Trucker Logo Cap

EAN (čárový kód): 4250875295360
Do Věrnostního programu za nákup získáš 56,53 bodů

Stylová kšiltovka do hor z organické bavlny, která tě vždy ochrání před ostrým sluncem.

Materiál:
Organická bavlna, Polyamid, Polyester, Merino
více

Barva:
Aktivity:

Skladem

doručení úterý 27. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Trucker Logo Cap

Každý horal ví, že kšiltovka je nepostradatelná součást výbavy. Model ORTOVOX TRUCKER LOGO CAP posouvá tento nezbytný doplněk na novou úroveň. Nejen, že je stylová a díky originálnímu designu ji na kopci nepřehlédneš, ale dokonce je vybavena podšívkou z kvalitní merino vlny, která tě vždy udrží v pohodě i v tom největším horku. Využiješ ji všude od výletů, náročných horských túr, až po lezení.

Materiál:

Hlavní materiál 1: 63 % Bavlna (organická) + 37 % Polyamid

Hlavní materiál 2 (síťovina): 100 % Polyester

Podšívka: 85 % Nová vlna (MERINO) + 15 % Polyamid

Vzdušná a stylová pokrývka hlavy

Ať už do hor nebo pro každodenní nošení, čepice s kšiltem ORTOVOX TRUCKER LOGO CAP je vždycky správná volba. Síťovina v zadní části dodává této čepici dokonalou vzdušnost, kterou oceníš zejména v pořádném parnu. Dalším použitým materiálem je organická bavlna. Podšívka je z tasmánské vlny merino, která reguluje odvod potu, neutralizuje pachy a navíc poskytuje dokonalé pohodlí. Velikost kšiltovky se dá snadno a rychle upravovat díky zapínání ve stylu snapback


Garance spokojenosti

Globální organická textilní norma (GOTS)

Firma ORTOVOX používá bavlnu pěstovanou dle Globální normy pro ekologické textilie (GOTS). GOTS je mezinárodně platná norma, jejíž splnění vyžaduje dodržování standardů pro zpracování i pěstování bavlny v ekologickém zemědělství. Přísné požadavky se přitom netýkají jen dopadu celého výrobního řetězce na životní prostředí, ale i etických zásad. Dle nich musí všichni zpracovatelé i zemědělci zapojení do výroby žít v určitých platových a sociálních podmínkách. Kvalita, ekologická a etická nezávadnost je ověřena nezávislou komisí, která důkladně analyzuje celý výrobní řetězec.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.