•  

tube SPO

EAN (čárový kód): 4030281216490
Do Věrnostního programu za nákup získáš 19,9 bodů

Základní typ jistítka zvaného kyblík, vhodného na lezecké stěny nebo skalky. Použití na jednoduché lano o šířce 9 – 11 mm.

Průměr lana:
8 - 11mm
Jistítko:
Manuální
Hmotnost:
56g
Norma:
EN 15151-2
více

Barva:
Aktivity:

Barva
Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

tube SPO

Populární a nejběžněji používané jistící zařízení vhodné na jištění a spouštění spolulezce na lezeckých stěnách nebo skalkách. Lehké a snadno ovladatelné pro použití u jednoduchého lana průměru 9 – 11 mm.

Lehké a snadno ovladatelné

Oblíbené jistítko (kyblík), které je lehké, snadno ovladatelné a mimořádně bezpečné. Ideální na jištění na lezeckých stěnách nebo tam, kde nepředpokládáte, že budete slaňovat. Díky zužujícímu se otvoru s vroubky je jištění pohodlnější a vy nemusíte při spouštění spolulezce vynaložit tolik síly.

Svoji jednoduchost a minimalismus podtrhuje provedení v matné šedé barvě.

Parametry a materiály

  • Velikost: 9 – 11 mm
  • Váha: 56 g
  • Norma EN 15151-2:2012, UIAA 129
  • Barva: šedá
  • Materiál: Hliník

Garance spokojenosti

Recenze a ocenění

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce ochranných pomůcek a vybavení. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.