•  

Tupilak Pant

EAN (čárový kód): 5053817095719
Do Věrnostního programu za nákup získáš 545,78 bodů

Technické membránové kalhoty navržené pro zdolávání těch nejstrmějších a největších stěn, které naše planeta stvořila.

DWR úprava:
ano
Membrána:
GORE-TEX® Pro
Zip:
YKK® Aquaguard®
Materiál:
PTFE, Polyamid
Síla vláken:
80Denier
Typ membrány:
Porézní
Strečový materiál:
ne
Dvoucestný zip:
ano
Laminace membrány:
3vrstva
Počet kapes:
0
Rozepínání nohavic:
Celopropínací zip
Větrací zip:
ano
Zakončení nohavic:
Zip
Kompatibilita s úvazkem:
ano
Úchyt na kšandy:
ano
větruodolný:
ano
voděodolný:
ano
více

Barva:
velikost:
S
M
L
XL
XXL

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Tupilak Pant

Pokud se chystáš do opravdu extrémních podmínek nebo se spokojíš jen s tím nejlepším, TUPILAK PANT jsou jednoznačně tvojí volbou. Tyto robustní horolezecké kalhoty jsou ušity z velmi odolného materiálu GORE-TEX® PRO 80D s extra vysokým pasem a mají vyztužené partie z vláken Dyneema®. Tohle vše z nich dělá nejodolnější a nejvýkonnější horolezecké kalhoty, které jsou na trhu k dispozici.

Zesílená místa materiálem Dyneema®

Polyethylenová vlákna vyráběné společností DSM a na trhu označována jako Dyneema®, jsou nejpevnější textilní vlákna, která lze k výrobě oblečení použít. Tato vlákna jsou šestkrát pevnější než ocel. V Mountain Equipment chceme mít jistotu, že na oblečení, do kterého vkládáte důvěru, použity nejmodernější materiály, které tě podrží v těch nejdrsnějších podmínkách.

Nemusíš mít obavu, že by ti šrouby do ledu připnuté na sedací úvazek pořezaly kalhoty. Právě tato místa v oblasti stehen jsou vyztužená materiálem Dyneema®. Stejně tak jsou zesílené partie v oblasti kotníků proti proseknutí mačkami.

Základ kalhot TUPILAK PANT však tvoří třívrstvá membrána GORE-TEX® PRO. Její jemnost je 80 D, což znamená nejrobustnější materiál, který na hardshellovém oblečení najdeš. Při použití těchto kalhot se počítá s opravdu drsnými podmínkami, a proto je extrémně důležité, aby ses na ně mohl opravdu spolehnout.

Sníh se ti do nich opravdu nedostane

Kalhoty TUPILAK PANT jsou opravdu vysoké. Dosahují mírně nad pas a plně nastavitelné šle se starají o to, aby kalhoty byly po dobu celého výstupu na jednom místě. V kombinaci s TUPILAK JACKET bundou nemá sníh ani voda šanci.

Ty nejdokonalejší švy

Malé věci dělají velké rozdíly. Švy vybraných hard shell kalhot Mountain Equipment, TUPILAK nevyjímaje, šijeme pomocí hladkých švů. Z vnější strany bundy neuvidíte žádné nitě. Takto ušitá bunda vydrží mnohem déle, protože nitě švů se nedřou o batoh, skálu a jiné materiály. I tento sofistikovaný způsob výroby je pro tebe garancí, že na kvalitě a propracování našich výrobků si opravdu potrpíme.

Dokonalý tvar nohavic, tvarovaná kolena

To, že jsou kalhoty TUPILAK PANT navrženy do opravdových extrémů, dokazuje délka i šířka kalhot. Počítá se s tím, že budeš mít klidně funkční prádlo, softshell, zateplovací kalhoty a navrchu ještě tyto goretexové kalhoty. Tvar kolenou je přizpůsoben častému zvedání nohou. Nestane se tedy situace, že by se nohavice posunovala nad okraj bot. Součástí nohavic je odnímatelný návlek proti sněhu.

Celopropínací zipy nejvyšší kvality

Na celopropínací boční zipy nohavic jsme použili nejvyšší modelovou řadu renomované značky YKK®, konkrétně typ AquaGuard®. Pokud by se i tak voda dostala přes zip, z vnitřní strany je léga ORE-TEX® PRO, po které voda steče dolů a pokračuje ven malým otvorem ve spodní části zipu. Promyšlené že?

Jsi horolezec? Lepší kalhoty budeš stěží hledat

Už přes padesát let se snažíme dělat ty nejdokonalejší výrobky pro horolezce. TUPILAK PANT jsou toho příkladem. Každý detail kalhot je navržen pro ochranu před extrémními podmínkami. Nejvyšší řada GORE-TEX® membrán, odolná Dyneema®, tvarovaná kolena, vysoký pás, odnímatelný návlek proti sněhu a ty nejkvalitnější zipy jsou jen částečný výčet důvodů, proč nenajdeš lepší horolezecké goráčovky.

Garance spokojenosti

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

10 let záruka

Bez ohledu na to, jestli jdeš k tatranskému plesu, na Matterhorn nebo Mt. Everest, musíš se na své vybavení spolehnout. Svým výrobkům stoprocentně důvěřujeme i my v Mountain Equipment. Na základě 55leté zkušenosti a testování nabízí Mountain Equipment desetiletou záruku na výrobní vady bundy. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat spacák opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Pozáruční servis

Pokud si něco uděláte s vybavením, není třeba smutnit. Servisní středisko v Mnichově vám vybavení opraví. Stačí nám zaslat produkt a my se o vše postaráme.

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který vznikl v továrnách s lidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

  • Zaměstnanec není nucen pracovat
  • Na pracovišti neexistuje diskriminace
  • Dětská práce je přísně zakázána
  • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
  • Platba adekvátní mzdy
  • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
  • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
  • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smluv

 

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.