•  

Uchycení pásů I-Race Set

EAN (čárový kód): 9120038956719
Do Věrnostního programu za nákup získáš 26,09 bodů

Sada dvou lankových špiček I-Race na skialpinistické pásy pro lyže s drážkou nebo pro úzkou závodní špičku s drážkami (např. u lyží Dynastar) včetně nýtovacích podložek a nýtů. Vhodné pro závodníky a výkonnostní skialpinisty.

více

Barva:
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení čtvrtek 1. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Uchycení pásů I-Race Set

Lankové elastické špičky na uchycení skialpových pásů na lyže s drážkou jsou vhodné pro rychlé a jednoduché sundání pásů z lyží, kdy potřebujete ušetřit každou minutu času a nechcete sundávat lyže z nohy. Elastické lanko nastavíte přesně podle špičky vaší lyže a plastová koncovka špičky se vám bude dobře sundávat i v rukavicích.

Garance spokojenosti

Výrobky z Tyrolska, na které se můžete spolehnout

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. Své výrobky vyvíjí, vyrábí a testuje přímo v Tyrolsku, a proto může změny rychle integrovat do výroby. Při testování a vývoji spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem, kterému je exkluzivním partnerem. Pásy jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. KOHLA pásy vyrábí i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Fischer, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa

Za skialpinistické pásy získala KOHLA množství ocenění (mezi nimi i dvě ISPO Awards 2013/14 a 2015/16 za inovaci).

Set obsahuje:

2 ks lankových špiček, 2 ks nýtovací podložky, 4 ks párů nýtů, návod na přichycení ke skialpinistickému pásu

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.