•  

Uchycení pásů Rubber Top Fix Cobra 80

EAN (čárový kód): 9120038953459
Do Věrnostního programu za nákup získáš 20,86 bodů

Sada kovových oček na špičku skialpinistických pásů Cobra s pryžovým páskem a poutkem pro snadnou manipulaci. Pro oblé a široké špičky. Šířka hrazdy k přichycení na pás 80 mm.

více

Barva:
velikost:
80 mm
Aktivity:

Dostupné pouze na e-shopu

doručení středa 30. 9.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Uchycení pásů Rubber Top Fix Cobra 80

Osvědčené kovové očko Cobra s pryžovým elastickým páskem. Dobře drží na špičce lyže bez ochranného krytu a dostatečná šířka hrazdy je ideální na velmi oblé a široké špičky lyží.

Cobru s pryžovým elastickým páskem použijete, pokud máte háček na patě připevněný napevno (např. pomocí kovového háčku KOBRA Endhook).

Pomocí poutka přichyceného na očko Cobra, se vám bude snadno pásy nasazovat a sundávat z lyží. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a plastu.

Garance spokojenosti

Výrobky z Tyrolska, na které se můžete spolehnout

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. Své výrobky vyvíjí, vyrábí a testuje přímo v Tyrolsku, a proto může změny rychle integrovat do výroby. Při testování a vývoji spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem, kterému je exkluzivním partnerem. Pásy jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. KOHLA pásy vyrábí i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Fischer, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa

Za skialpinistické pásy získala KOHLA množství ocenění (mezi nimi i dvě ISPO Awards 2013/14 a 2015/16 za inovaci).

Parametry:

Šířka k přichycení na pás: 80 mm

Šířka k přichycení na špičku lyže: 60 mm

Set obsahuje: 2 ks oček Cobra rubber

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.