•  
 • Sleva 20 %
 • Outlet

Vacuum Base Cleaner

Kohla
9120038956290

Vacuum Base Cleaner

Kohla

Speciální čistící prostředek pro stoupací pásy KOHLA s technologií Vacuum Base. Obnovuje přilnavou vrstvu pásů, který pak na skluznici drží mnohem pevněji.

EAN: 9120038956290
569 Kč

455 Kč

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Objem: 250ml

Popis produktu

Vacuum Base Cleaner

Tvé oblíbené stoupací pásy s technologií Vacuum Base se častým používání mohou zašpinit, čím ztrácí svou přilnavost na skluznici lyží či splitboardu. Pomocí přípravku Vacuum Base Cleaner jednoduše „lepidlo“ očistíte a obnovíte jeho lepivost.

Postup při čištění

Sprej nastříkejte ze vzdálenosti 20-30 cm na vakuovou přilnavou vrstvu a a nechte 5 minut působit. Pomocí houbičky krouživými pohyby očistěte celou plochu pásu. Následně pod tekoucí vodou očistěte přilnavou plochu od přípravku Vacuum Cleaner a nechte vyschnout. V případě větších nečistot, můžete postup opakovat několikrát.

Video návod na čištění: www.kohla.at/de/ratgeber/kohla-tv/vacuum-base-2-0

Garance spokojenosti

Kohla

Rakouská firma KOHLA se sídlem v Innsbrucku vyrábí vybavení pro skialpinismus, horolezectví a outdoor už od roku 1932. O necelých čtyřicet let později se proslavila prvním nylonovým batohem a teleskopickými holemi. Dnes patří mezi špičkové a inovativní výrobce stoupacích skialpových pásů.

Inovativní a lokální výroba v Rakousku

Pásy Kohla se pyšní prestižním oceněním ISPO AWARDS za inovaci v letech 2013 a 2016. V tomto směru za zmínku stojí bezlepidlové pásy Vacuum Base. Snahou této rakouské rodinné firmy je mimo jiné zachovat také lokální výrobu. V současné době vyrábí v Rakousku 80 % svých produktů.

Při testování a vývoji exkluzivně spolupracuje s národním německým skialpinistickým týmem. Skialpové pásy a příslušenství jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu provedení. Značka KOHLA vyrábí pásy i pro jiné značky, např. Scott, La Sportiva, Völkl, Atomic a jsou vyváženy do více než 30 zemí světa.

Vlastnosti produktu

Rozměry a hmotnost
Objem: 250ml

Aktivity

Produkt je díky svému provedení vhodný na následující disciplíny a aktivity:
 • Skitouring
  Skitouring
 • Skialpinismus
  Skialpinismus
 • Freetouring
  Freetouring

O značce

Kohla

Rakouský výrobce stoupacích pásů a držitel mnoha ocenění. Jeho inovativní technologie lepidel a výroby pásů jsou známé po celém světě.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.