•  

Vario Loop

EAN (čárový kód): 4030281104780
Do Věrnostního programu za nákup získáš 33,22 bodů

Šitá smyčka určena pro fixování ideální pozice při jištění, záchraně nebo při technickém lezení.

Materiál:
Dyneema, Polyamid
Délka smyce:
105cm
Nosnost smyce:
22kN
více

Barva:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Vario Loop

Každé oko popruhu je nosné, můžete se tedy spolehnout na jeho pevnost. Navazovací oko je ušito s překrutem, při navázaní pomocí liščího uzlu na sedací úvazek, tak nedochází k přetočení popruhu. Kombinace polyamid a dyneema vláken zaručuje vysokou odolnost, pevnost i nízkou váhu.

Silná, tenká a lehká smyčka

Dyneema® je obchodní značka polyethylenového vlákna s mimořádně vysokou pevností. Jeho velkou předností je nízká hmotnost a ohebnost. Má velmi dobrou odolnost proti většině chemikálií, mikroorganizmům a slunečnímu záření. Tyto vlastnosti ocení každý lezec

Doporučení Skylotecu

Pokud je produkt používán velmi často, měl by být vyřazen v závislosti na opotřebování a výskytu trhlinek. Jestliže se produkt používá pouze výjimečně, měl by být vyřazen po 6-8 letech. Jako pravidlo Skylotec doporučuje nepoužívat žádné textilní vybavení déle než 10 let.

Parametry a materiály

  • Délky: 105 cm
  • Hmotnost: 110 g
  • Pevnost: 22 kN
  • Norma: EN 566, EN 354, EN 795
  • Barva: červená/bílá
  • Materiál: Polyamid/Dyneema

Garance spokojenosti

Recenze a ocenění

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce ochranných pomůcek a vybavení. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.