•  

Ventus Polartec Fleece Jacket

Black Crows
3662481029979

Ventus Polartec Fleece Jacket

Black Crows

Hledáš bundu, ve které se moc nezpotíš? Na mikinu je ale pořád moc zima? Máme pro tebe řešení - BLACK CROWS VENTUS FLEECE HOODIE skvěle poslouží jako střední či svrchní vrstva - je ergonomická a díky materiálu Polartec® power stretch se přizpůsobí všem podmínkám, do kterých si ji vezmeš.

EAN: 3662481029979
3 991 Kč

2 394 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Střih
Počet kapes: 3
Barva
Barva detailní: Dark Denim
Materiál
Materiál: Polartec® Power Stretch, Polyester, Nylon, Elastan, Pertex®

Popis produktu

Ventus Polartec Fleece Jacket

Nabízí dostatek izolace, volnosti pohybu a prodyšnosti a její vnější vrstva je vyrobená z ultralehkého materiálu Pertex®, který je odolný vůči cuckování. Horní část této bundy je navíc střižena ergonomicky, aby ti v pohybu nebránila ani v těch nejextrémnějších situacích.

Hory čekají, tak se obleč a vyraž!

Materiály:

  • Tělo: Midweight Polartec® Power stretch®
  • Polyester / Spandex
  • Ramena: Pertex® micro light stretch polyamid
  • Mini ripstop s vodoodpudivou povrchovou úpravou

Vlastnosti:

  • Hrudní kapsa na zip
  • Dvě kapsy na ruce na zip
  • Rukávy jsou vybaveny poutky na palce

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Střih
Počet kapes: 3
Barva
Barva detailní: Dark Denim
Materiál
Materiál: Polartec® Power Stretch, Polyester, Nylon, Elastan, Pertex®

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.