•  
  • Sleva 50 %
  • Outlet

Viator 2016/17

Black Crows
3662481007571

Viator 2016/17

Black Crows

Model lyží BLACK CROWS VIATOR je dnes již stal kultem, na který lyžaři nedají dopustit zejména díky jejich snadné ovladatelnosti a lehkosti.

Barva
Blue
velikost
177,2 cm
EAN: 3662481007571
12 490 Kč

6 245 Kč

Zboží bude doručeno v úterý 9. 3.

Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 8,6cm
Šířka špička: 11,8cm
šířka pata: 11,4cm
Funkční prvky
Rádius: 17m
Materiál
Materiál: topolové dřevo, sklolaminát

Popis produktu

Viator 2016/17

Jedná se o doopravdy univerzální lyži, která s přehledem zvládne vše od allmountain až po rozličné podmínky na sjezdovkách a hodí se tak pro každodenní používání. VIATOR je především pro lyžaře, kterým jde o zábavu - ať už zrovna carvují manšestr, plují prašanem ve volném terénu nebo slidují zábradlí ve skiparku.

Díky double camberu s twin tipem VIATOR skvěle pluje hladkým sněhem a mírný double rocker zase lyži dodává opravdu krátký radius a snadné hranění, díky kterému se do oblouku položíš raz dva. Model VIATOR nabízí vyváženou flexi, díky které si užiješ veškerou zábavu, kterou ti jen hory nabídnou, ale zároveň okusíš, jaké je to stát pevně v oblouku.

Lyže VIATOR jsou nejužším modelem v naší twin-tip kategorii a jsou dostupné ve 4 různých velikostech.

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Vlastnosti produktu

Konstrukce
Twintip: ano
Rozměry a hmotnost
šířka střed: 8,6cm
Šířka špička: 11,8cm
šířka pata: 11,4cm
Funkční prvky
Rádius: 17m
Materiál
Materiál: topolové dřevo, sklolaminát

O značce

Black Crows

Nezávislá francouzská značka z Chamonix vytvářející jedinečné lyže a oblečení obsesivního designu a nekompromisních vlastností.

Na začátek stránky

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.