Špičková lehká lezecká přilba pro horské aktivity od sportovního lezení, alpské horolezectví až po ferraty. Zapomeň, že máš na hlavně přilbu a přitom získej maximální ochranu a obdiv, jak Ti to sluší.
Zboží bude doručeno v pátek 23. 4.
Lezecká přilba VISO se TI bude hodit na jakékoliv aktivity v horách: sportovní lezení i alpské lezení, lezení v ledu i ve velkých stěnách, túry na ledovcích, náročné VHT i na ferraty.
Přilba má všechno, co potřebujete na tyto aktivity:
Přilba má na boční a zadní straně otvory pro dostatečné odvětrávání. Někdy se stane, že lezeš až do tmy a proto jsou na přilbě 2 pružné svorky, do kterých jednoduchým způsobem přichytíš čelovku a ta pak dobře a pevně drží na svém místě.
Pokud je produkt používán velmi často, měl by být vyřazen v závislosti na opotřebování a výskytu trhlinek. Jestliže se produkt používá pouze výjimečně, měl by být vyřazen po 6-8 letech. Jako pravidlo Skylotec doporučuje nepoužívat žádné textilní vybavení déle než 10 let.
Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění.
Renomovaný německý výrobce vybavení pro horolezectví, via-ferraty a práci ve výškách se zkušenostmi delšími více jak 70 let.