•  

W's Calico Hooded Jacket

EAN (čárový kód): 5053817165658
Do Věrnostního programu za nákup získáš 151,53 bodů

Úzce střižená dámská mikina s kapucí s velmi dobrou sbaliteností. Vhodné pro lezení i treking.

Zip:
Celopropínací zip, YKK®
Kapuce:
obyčejná kapuce
Materiál:
Polyester
Zvýšený límec:
ano
Počet kapes:
3
Střih:
Fit
větruodolný:
ano
více

Barva:
velikost:
XS
S
M
L
XL
Aktivity:

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

W's Calico Hooded Jacket

Pobroušený úplet DELTA®, který jsme navrhli pro CALICO HOODED WOMEN’S JACKET je opravdu velmi příjemný na dotek. Skvěle také odvádí pot a je ideální pro náročné aktivity ať už lezení nebo dlouhé túry. Pro ještě lepší komfort je mikina ušitá z plochých švů. Skvělé řešená je i tvarovaná kapuce, kterou oceníš při chladných večerech. Stejně jako u ostatního oblečení Mountain Equipment si můžeš být jistý, že ti kapuce skvěle padne.

Odvod potu

Pocení je naprosto běžné u jakékoli fyzické námahy. Někdy stačí teplo. Samotný pot ničemu nevadí, ale pokud se dostane na textilii, vzniká zde ideální prostředí pro růst bakterií, které jsou následně zdrojem zápachu. Materiál Delta je navržen tak, aby vytvářel pro tyto bakterie nehostinné prostředí a zamezoval jejich růstu a množení. Tím dochází ke značné redukci zápachu.

Garance spokojenosti

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máte nekompromisní dvouletou záruku. Co to v praxi znamená? Pokud se objeví nějaká výrobní vada, zboží nám pošlete a my ho zašleme přímo do servisního našeho střediska v Mnichově. Tam se rozhodne mezi opravou a výměnou.

Pozáruční servis

Pokud si něco uděláte s vybavením, není třeba smutnit. Servisní středisko v Mnichově vám vybavení opraví. Stačí nám zaslat produkt a my se o vše postaráme.

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který nevznikl v továrnách s nelidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

  • Zaměstnanec není nucen pracovat
  • Na pracovišti neexistuje diskriminace
  • Dětská práce je přísně zakázána
  • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
  • Platba adekvátní mzdy
  • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
  • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
  • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smlouva

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.