•  
  • Sleva 40 %
  • Outlet

W's Corpus Polartec Fleece Jacket

EAN (čárový kód): 3662481029870
Do Věrnostního programu za nákup získáš 158,7 bodů

Fleecová mikina BLACK CROWS CORPUS FLEECE HOODIE je vyrobena z vysoce funkčního materiálu Polartec® Thermal Pro a díky jemně tkaným materiálům z recyklovaného polyesteru nabízí bezkonkurenční pohodlí při pohybu na svahu i odpočinku s přáteli v Aprés-ski.

Zip:
Celopropínací zip
Materiál:
Polyester, Polartec®
Nastavitelná kapuce:
ano
Počet kapes:
3
více

Barva:
velikost:
S

Dostupné pouze na e-shopu

doručení pátek 2. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

W's Corpus Polartec Fleece Jacket

Doopravdy funkční oblečení - ergonomické, teplé a navíc elegantní - tento kousek si nebudeš chtít sundat, ať už se v zimě chystáš kamkoliv. Bezkonkurenční pohodlí zaručeno!

Materiály:

  • Polartec® Thermal Pro® - pletená žebrovaná konstrukce
  • fleece
  • recyklovaný polyester

Vlastnosti:

  • Nastavitelná kapuce
  • Prsní kapsa na patent
  • Kapsy na ruce na zip
  • Nastavitelná šířka manžet

Garance spokojenosti

Na black crows si jízdu užiješ za každých sněhových podmínek

Bruno Compagnet a Camille Jaccoux, dvě ikony závodního světa freeridingu, závody Freeride World Tour. Bruno – první Evropan, který kdy vyhrál Freeride World Championship na Aljašce. Camille – bývalý člen Francouzské lyžařské reprezentace, dublér Jamese Bonda. Potkali se v Chamonix a jednou večer u piva se shodli na tom, že na trhu prostě chybí lyže, se kterými by sjeli z Aigulle du Midi až do Chamonix. Takové, které by skvěle fungovaly na všech typech sněhu, které jsou pro evropské svahy typické – od tvrdého, sfoukaného svrchu, přes prašan až po mokrý firn v dolině.

Rok nato představili první lyže corvus, které pod značkou black crows přinesly freeridovému světu zcela unikátní tvar a s ním i nový standard. Zavázali se k tomu, že každá jedna lyže musí splňovat podmínky skvělých jízdních vlastností na všech typech sněhu.

Lyže black crows pro dokonalý zážitek z jízdy

Příčinou vynikajících jízdních vlastností celé kolekce lyží black crows je především jejich unikátní tvar. Lyže jsou dokonale vyladěné na základě mnohaletých zkušeností a neustálého testování prototypu každé lyže přímo v horských podmínkách Chamonix, které trvá 2–3 sezóny. Alchymie jejich výroby spočívá ve vyvážené kombinaci profilu, flexe, vykrojení lyže a použitých materiálů.

Za unikátním tvarem lyží black crows stojí Julien Regnier – olympijský finalista z Nagana, který je v současné době považovaný za nejlepšího shapera lyží na světě. Spolu s týmem dalších skvělých jezdců vytrvale pracuje na tom, aby lyže black crows s každou novou kolekcí dostaly k už tak výborným jízdním vlastnostem něco navíc.

Osobitý design, který nezestárne

Když ti vedle sebe položíme první lyži corvus z roku 2007 a k ní kousek z poslední kolekce, jen těžko uhádneš, která z nich je stará a která nová. Lyže black crows jsou zkrátka nadčasové, nestárnou, byly a budou elegantní a ty se s nimi nikdy neztratíš v davu.

Za jejich jedinečným stylem stojí prestižní pařížské designérské studio Yorgom Tloupasom, které je současně jedním ze zakladatelů značky. Jejich kolekce 17/18 byla zahrnuta do sbírky Muzea moderního umění v Paříži.

Lyže a lyžování je o lidech, horách, emocích a zážitcích.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.