•  

W's Granite

EAN (čárový kód): 4030281246381
Do Věrnostního programu za nákup získáš 113,51 bodů

Moderní dámský všestranný sedák pro pohodlné lezení alpským stylem, v ledu nebo ve velkých stěnách.

Počet poutek:
4
Poutko na přídavný materiál:
ano
Počet přezek:
3
více

Barva:
velikost:
S
L
M
XS

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

W's Granite

Plně nastavitelný sedák s polstrovanými a ergonomicky tvarovanými popruhy a čtyřmi poutky na materiál. Lehký a přitom pohodlný sedák, který vám výborně bude sloužit jak při sportovním, vícedélkovém alpské lezení, lezení v ledu, tak si ho vezmete i na ferraty.

Všestrannost a pohodlí

Příjemné 4mm polstrování EVA pěnou na bederním pásu a nohavičkou spolu s ergonomickým tvarováním a možností nastavení zajistí, že se vám sedák přizpůsobí k tělu, nebude vás při pohybu omezovat a budete se v něm cítit pohodlně, i když budete odpočívat v laně. Nohavičky jsou k sedáku ze zadní strany přichyceny tenkým elastickým popruhem a sponou, která se dá v případě potřeby vycvaknout od bederního popruhu.

Poutka pro všechen materiál

Dostatek poutek na sedáku zajistí, že budete mít při lezení vše potřebné při ruce:

  • 2 pevné boční tvarované poutka na materiál vám umožní komfortní vycvakávání karabin ze sedáku ve chvílích, kdy potřebujete rychle zapnout jištění. 
  • další 2 prostorná poutka na materiál
  • 2 elastické vertikální poutka na stahovací popruh
  • poutko na pytlík s magnéziem

Doporučení Skylotecu

Životnost produktu je přímo závislá na způsobu a frekvenci používání stejně tak jako na vnějších vlivech. Pro vaši větší jistotu, zda máte sedák v pořádku, jsou na sedáku tzv. indikátory opotřebení, které jsou umístěny na barevných pevných smyčkách na bederním a nožním popruhu. Pokud jsou tyto místa v určité míře opotřebené, zobrazí se zde varovný proužek, který signalizuje, že je potřeba sedák vyměnit.

Ale i v případě, že se varovný proužek nezobrazí, doporučuje Skylotec nepoužívat žádné textilní vybavení déle než 10 let.

Garance spokojenosti

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění. 

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.