•  

W's Limestone

EAN (čárový kód): 4030281246442
Do Věrnostního programu za nákup získáš 142,02 bodů

Komfortní a zároveň lehký sedák s prodyšnými zády určený pro sportovní lezkyně orientované na výkon.

Počet poutek:
4
Poutko na přídavný materiál:
ano
Počet přezek:
1
více

Barva:
velikost:
XS
S
M
L

Není skladem

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

W's Limestone

Ať lezete venku nebo na umělé stěně, v tomto sedáku se budete cítit pohodlně i po dlouhou dobu lezení. Prodyšný zádový systém, ergonomický střih přizpůsobený pro ženskou postavu, 4 poutka k zavěšení materiálu a moderní design potěší každého sportovního lezce. Vhodný pro sportovní, vícedélkové alpské lezení, lezení v ledu i ve velkých stěnách.

Nejlepší výkon a pohodlí

Patentovaná technologie spojení bedrových popruhů rozloží rovnoměrně hmotnost těla a vy se budete cítit pohodlně i když zrovna budete odpočívat zavěšený v laně. Ergonomický pás s vysoce prodyšným systémem Airload Fabric  spolu s tvarovanými popruhy nohaviček, které automaticky přilnou k tělu pomocí elastických popruhů, se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Nohavičky jsou k sedáku ze zadní strany přichyceny tenkým elastickým popruhem, který se dá v případě potřeby vyháknout od bederního popruhu.

Poutka pro všechen materiál

Dostatek poutek na sedáku zajistí, že budete mít při lezení vše potřebné při ruce:

  • 2 pevné boční tvarované poutka na materiál vám umožní komfortní vycvakávání karabin ze sedáku ve chvílích, kdy potřebujete rychle zapnout jištění. 
  • další 2 prostorná poutka na materiál
  • 2 elastické vertikální poutka na stahovací popruh
  • poutko na pytlík s magnéziem

Doporučení Skylotecu

Životnost produktu je přímo závislá na způsobu a frekvenci používání stejně tak jako na vnějších vlivech. Pro vaši větší jistotu, zda máte sedák v pořádku, jsou na sedáku tzv. indikátory opotřebení, které jsou umístěny na barevných pevných smyčkách na bederním a nožním popruhu. Pokud jsou tyto místa v určité míře opotřebené, zobrazí se zde varovný proužek, který signalizuje, že je potřeba sedák vyměnit.

Ale i v případě, že se varovný proužek nezobrazí, doporučuje Skylotec nepoužívat žádné textilní vybavení déle než 10 let.

Garance spokojenosti

Německá firma Skylotec patří již více než 60 let mezi špičkové světové výrobce horolezeckého vybavení a ochranných pomůcek pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Své bohaté zkušenosti s výrobou vybavení pro výškové práce ve všech možných odvětvích přenáší od roku 2002 také do sportovního lezení, vysokohorské turistiky a dalších sportů. Skylotec je lídr ve vývoji a výrobě ferratových setů a tlumičů pádů.

Díky štědře dotovanému vývojovému oddělení udává tento německý výrobce směr i tempo vývoje nejen lezeckého vybavení a každoročně za to získává řadu designových a funkčních ocenění. 

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.