W's Manaslu Pant

Mountain Equipment
5053817147197

W's Manaslu Pant

Mountain Equipment

Technické membránové kalhoty pro ženy navržené pro zdolávání těch nejstrmějších a největších stěn, které naše planeta stvořila.

EAN: 5053817147197
11 790 Kč

11 200 Kč

Zboží již není k dispozici
Cena od

/ den

Při zápůjčce na 3 a více dnů
se nepočítá první a poslední den zápůjčky.

Vlastnosti produktu

Materiál
Membrána: GORE-TEX® PRO
Materiál: polyamid, PTFE
Počet vrstev membrány: 3vrstva
Typ membrány: porézní
Síla vláken: 80D
DWR (Durable Water Repellent): ano
Odolnost vůči vodě: ano
Odolnost vůči větru: ano
Funkční prvky
Poutka na kšandy: ano
Model hlavního zipu: YKK® Aquaguard®
Dvoucestný zip: ano
Střih
Zakončení nohavic: zip

Popis produktu

W's Manaslu Pant

Pokud se chystáš do opravdu extrémních podmínek nebo se spokojíš jen s tím nejlepším, MANASLU PANT jsou jednoznačně tvojí volbou. Tyto robustní horolezecké kalhoty jsou ušity z velmi odolného materiálu GORE-TEX® PRO 80Ds extra vysokým pasem a mají vyztužené partie okolo kotníků z vláken Dyneema®. Tohle vše z nich dělá nejodolnější a nejvýkonnější horolezecké kalhoty, které jsou na trhu k dispozici.

Zesílená místa materiálem Dyneema®

Polyethylenová vlákna vyráběné společností DSM a na trhu označována jako Dyneema®, jsou nejpevnější textilní vlákna, která lze k výrobě oblečení použít. Tato vlákna jsou šestkrát pevnější než ocel. V Mountain Equipment chceme mít jistotu, že na oblečení do kterého vkládáte důvěru použity nejmodernější materiály, které tě podrží v těch nejdrsnějších podmínkách.

Nemusíš mít obavu, že by ti šrouby do ledu připnuté na sedací úvazek pořezaly kalhoty. Právě tato místa v oblasti stehen jsou vyztužená materiálem Dyneema®. Stejně tak jsou zesílené partie v oblasti kotníků proti proseknutí mačkami.

Základ kalhot MANASLU PANT však tvoří třívrstvá membrána GORE-TEX® PRO. Její jemnost je 80 D, což znamená nejrobustnější materiál, který na hardshellovém oblečení najdeš. Při použití těchto kalhot se počítá s opravdu drsnou podmínkou, a proto je extrémně důležité, aby ses na ně mohl opravdu spolehnout.

Sníh se ti do nich opravdu nedostane

Kalhoty MANASLU PANT jsou opravdu vysoké. Dosahují mírně nad pas a plně nastavitelné šle se starají o to, aby kalhoty byly po dobu celého výstupu na jednom místě. V kombinaci s MANASLU JACKET bundou nemá sníh ani voda šanci.

Ty nejdokonalejší švy

Malé věci dělají velké rozdíly. Švy vybraných hard shell kalhot Mountain Equipment, MANASLU nevyjímaje, šijeme pomocí hladkých švů. Z vnější strany bundy neuvidíte žádné nitě. Takto ušitá bunda vydrží mnohem déle, protože nitě švů se nedřou o batoh, skálu a jiné materiály. I tento sofistikovaný způsob výroby je pro tebe garancí, že na kvalitě a propracování našich výrobků si opravdu potrpíme.

Dokonalý tvar nohavic, tvarovaná kolena

To, že jsou kalhoty MANASLU PANT navrženy do opravdových extrémů, dokazuje délka i šířka kalhot. Počítá se s tím, že budeš mít klidně funkční prádlo, softshell, zateplovací kalhoty a navrchu ještě tyto goretexové kalhoty. Tvar kolenou je přizpůsoben častému zvedání nohou. Nestane se tedy situace, že by se nohavice posunovala nad okraj bot. Součástí nohavic je odnímatelný návlek proti sněhu.

Celopropínací zipy nejvyšší kvality

Na celopropínací boční zipy nohavic jsme použili nejvyšší modelovou řadu renomované značky YKK®, konkrétně typ AquaGuard®. Pokud by se i tak voda dostala přes zip, z vnitřní strany je pruh látky GORE-TEX® PRO, po kterém voda steče dolů a pokračuje ven malým otvorem ve spodní části zipu. Promyšlené že? 

Jsi horolezec? Lepší kalhoty budeš stěží hledat

Už přes padesát let se snažíme dělat ty nejdokonalejší výrobky pro horolezce. MANASLU PANT jsou toho příkladem. Každý detail kalhot je navržen pro ochranu před extrémními podmínkami. Nejvyšší řada GORE-TEX® membrán, odolná Dyneema®, tvarovaná kolena, vysoký pás, odnímatelný návlek proti sněhu a ty nejkvalitnější zipy jsou jen částečný výčet důvodů, proč nenajdeš lepší horolezecké goráčovky.

Garance spokojenosti

Mountain Equipment

Britská značka Mountain Equipment je již mnoho let vnímána jako špičkový výrobce outdoorového vybavení pro ty nejodvážnější horolezecké i polární výpravy. Do její kolekce patří zejména oblečení (muži a ženy), kde nabízí široký sortiment od funkčních triček až po expediční péřové bundy. Právě ve výrobě péřových bund a péřových spacáků se značka Mountain Equipment řadí mezi absolutní špičku. Mountain Equipment je hlavním vývojovým partnerem výrobce membrán GORE-TEX®. V posledních letech zařadili do nabídky i horolezecké batohy nebo karimatky.

Půl století horolezectví a expedic

Značka Mountain Equipment vznikla v roce 1961 byla a je součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy či póly naší planety. Zakládá si na precizních materiálech i zpracování a neustále hledá nové výrobní technologie i  moderní přístupy k vývoji.

Naši horolezci z Čech a Slovenska

Mountain Equipment podporuje přední české a slovenské alpinisty, mezi které patří Peter Hámor, Miška Izakovičová, Ondrej Húserka a Martin Krasňanský. Značka je také partnerem projektu Sokolíci od Českého horolezeckého svazu.

Pozáruční servis

Mountain Equipment si zakládá na rychlém a spolehlivém servisu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zboží nám zaslat do Zlína nebo předat svému prodejci. My se postaráme o zbytek ve specializovaném servisním středisku v Mnichově.

Vlastnosti produktu

Materiál
Membrána: GORE-TEX® PRO
Materiál: polyamid, PTFE
Počet vrstev membrány: 3vrstva
Typ membrány: porézní
Síla vláken: 80D
DWR (Durable Water Repellent): ano
Odolnost vůči vodě: ano
Odolnost vůči větru: ano
Funkční prvky
Poutka na kšandy: ano
Model hlavního zipu: YKK® Aquaguard®
Dvoucestný zip: ano
Střih
Zakončení nohavic: zip

O značce

Mountain Equipment

Tato britská značka přínáší na trh outdoorové vybavení pro ty nejnáročnější expedice a polární výpravy více jak 50 let.

Na začátek stránky
logo

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.