•  
  • sleva 40 %
  • OUTLET

W's Merino Ultra 260 Net Long Sleeve

EAN (čárový kód): 4250875223967
Do Věrnostního programu za nákup získáš 137,7 bodů

Ortovox W's Merino Ultra 260 Net Long Sleeve kombinuje tasmánskou vlnu s inovativní nití Nuyarn.

Zip:
ano
Materiál:
Merino, Polyamid
Strečový materiál:
ano
Rychleschnoucí:
ano
Antibakteriální:
ano
Termoregulační vlastnost:
ano
Gramáž:
260g/m2
více

Barva:
velikost:
M
L
Aktivity:

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení
Platba a doprava

W's Merino Ultra 260 Net Long Sleeve

Ortovox pracuje s nejfunkčnějšími přírodnímy vlákny a vylepšuje je. Nylonová nit ve vnitřku příze umožňuje merino vlnu přinést na ještě vyšší úroveň výkonu. Díky tomuto inovativnímu výrobnímu procesu se vlna stává pohodlnější, pružnější a rychleji schne.
Ortovox W's Merino Ultra 260 Net Long Sleeve kombinuje jemně tkanou vnější skořepinu s vnitřní síťovinou z velkoplošné vlny, čímž vytváří zcela nové mikroklima a pohodlí při nošení. Tkaná síťovina vytváří vzduchové komory, které uchovávají hodně tepla a přitom je zachována lehkost a tenkost vlákna. Díky své dvouvrstvé konstrukci jsou první a druhá vrstva sloučeny do jediného produktu.

Garance spokojenosti

Kdo mě vlastně poslal do světa?

Už 30 let se Ortovox specializuje na náročné horské aktivity. Aby bylo dosaženo nejlepších funkčních vlastností, kombinuje Ortovox nejkvalitnější Tasmánskou vlnu s nejmodernějšími materiály na trhu, čím jsou dosaženy lepší funkční vlastnosti, než má každý materiál samostatně. Ortovox klade důraz na bezpečnost v každém produktu - chce, abyste si vaši aktivitu co nejvíce užili. Priorita při vývoji produktů je zaměřena na kvalitu, komfort, funkčnost a životnost, které jsou nadřazené ceně. To oceňují nejen aktivní sportovci, ale i profesionálové, jako například horští vůdci nebo horská služba.

Nekompromisní 2letá záruka

Oblečení ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a případné reklamace, které jsou ojedinělé, jsou řešeny expresně. Pokud objevíte výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.