•  

Zephyros 3 Living

EAN (čárový kód): 5060292464497
Do Věrnostního programu za nákup získáš 522,05 bodů

Vysoký stan pro tři, který se hodí do kempu, pokud chcete komfort, prostor i nízkou váhu.

více

Barva:

Skladem

doručení pátek 30. 10.

Místo vyzvednutí
Datum zapůjčení

Zephyros 3 Living

JEDNODUŠE A RYCHLE

Jednoduchá a rychlá stavba stojí za tunelovou konstrukci stanů Zephyros. Nabízí také vysokou odolnost proti dešti a garanci nepromokavosti.

3700 g

Velmi komfortní a vysoký stan pro tři. S váhou 3,7 kg patří k nejkomfortnějším stanům pro tři, s váhou pod 4 kg.

ODOLNÉ TROPIKO

STORMTEX N4000 RF materiál tropika navržen do tvrdších podmínek. Polyesterová tkanina s RIPSTOP, PU a DWR úpravou proti vodě.

  • Podlepené švy
  • Garance nepromokavosti
  • Stabilnější vůči UV záření
  • Nehořlavé

AQUA STOP P6000

Podlážka je trvanlivá a pevná, má vysokou odolnost vůči vodě a také vůči protržení. Podlážka je konstruovaná jako vana, takže nechrání jen zespodu, ale také před stékající vodou.

RIPSTOP

Ripstop není chemická úprava. Jedná se o způsob tkaní, kdy jsou pravidelně zesílená vlákna. To vytváří viditelnou čtvercovou síť. Prakticky to funguje tak, že se trhlina zasekne o zesílené vlákno a nepokračuje.

PROČ TUNEL?

Velkou výhodou tunelové konstrukce je rychlost stavby, nízká váha a větší prostor. Jednoduše protáhnete jeden prut, ten na koncích připevníte, vztyčíte dva pruty po stranách a vypnete stan popruhy a kolíky. Tunelové stany jsou výrazně prostornější a komfortnější. Po stranách máte totiž menší sklon.

350 X 90

Stan má prostornou předsíňku s šířkou dosahující 350 cm a délkou 90 cm. Do předsíňky tedy uložíte velké množství vybavení, bez omezení ložnice a tím i svého spánku. Zároveň můžete pohodlně procházet. Ložnice má navíc zadní malý vstup.

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Stan má dokonalý střih. To lze vidět na detailech, které to dokazují:

  • minimalizace švů
  • pevné oka kolíků
  • větrání
  • posun vnitřního stanu
  • jednoduchost

VYPNUTÍ STANU

Oka na kolíky jsou elastická, pevně přišita a nejsou nastavitelná. Důvod je prostý. Střih stanu je dokonalý, a tak není potřeba měnit délku stažení. To má za následek i další pozitivní vlastnost, a to snížení váhy.

ALLOY 11g

Kolíky stanu jsou ze slitiny a navíc zpevněny. To spolu s V-profilem zajistí vysokou pevnost. Délka kolíku 14 cm nabízí dostatečné ukotvení a jeho váha 11 g nezatíží.

SLITINA

Pruty jsou ze slitiny hliníků, která je pevná a odolná. Spoje jsou tvořeny vnitřní spojkou, díky které není narušena struktura prutu. Pruty se rychle propojují vnitřní gumičkou, která je ukotvena na našroubovaných koncovkách.

ČERNÁ, KTERÁ SVÍTÍ V NOCI

Vypínací šňůry jsou černé, ale pro dobrou viditelnost i v noci jsou stahovací spony fosforové. Nejsou elastické, jelikož stan by nebyl pevný a při větru by vibroval. To by mělo za následek poškození jak šňůr, tak i prutů. Nemluvě o degradaci povrchového materiálu.

KOMFORT V BATOHU

Komfortní a prostorný stan, s vysokou odolností a váhou pod 4 kila. Stan pro tři, který vás potěší nejen v campu.

Počet osob: 3
Váha: 3700 g/ 4200 g (min / max)
Velikost sbaleného stanu: 55 x 22 cm
Určení: 3sezónní
Tropiko: Stormtex N4000 FR
Podlážka: Aqua Stop P6000
Pruty: 8,5 Superflex alloy
Kolíky: 22x Alloy „V“ Angle
Popruhy: 14x Black Reflective
Vnitřní vstup: třetinová-moskytiéra

Garance spokojenosti

2LETÁ ZÁRUKA

Mít důvěru ve vybavení je důležité. Ještě důležitější je, aby vaše důvěra nebyla zklamaná. TERRA NOVA vyrábí stany WILD COUNTRY a nabízí na stany garanci nepromokavosti spolu s 2letou zárukou na výrobní vady a vady materiálu.

SERVIS

Ať už se jedná o protržení stanu, ztrátu kolíků nebo ohnutí prutu, není důvod se obávat. Pro tyto případy je zde servisní středisko, které nabízí opravu. To je podpořeno i velkým množstvím náhradních dílů od kolíků, přes jednotlivé segmenty prutů až opravné sady tropika

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů nebo nabídek na výhodné nákupy.